Новорічні зачіски та укладки для всіх типів волосся: тренди 2022 року

Новий рік – особливе свято, і на ньому необхідно виглядати просто чарівно. Готуючись до урочистостей, ми заздалегідь вибираємо вбрання, косметику, прикраси. Однак, як говорить французьке прислів’я, – “Жінку роблять ноги і голова”. У будь-якій, навіть простій однотонній сукні, ви виглядатимете чудово, якщо зачіска буде відповідати вашому образу, стилю та індивідуальності.

Новорічні зачіски та укладання 2022 на волосся середньої довжини

Середня довжина вважається найзручнішою та практичною. На Новий рік можна зробити дуже багато креативних і стильних зачісок. Якщо є бажання зібрати солідний і легкий образ, тоді залиште волосся прямим і додайте трішки об’єму біля коріння.

Для створення розкішної зачіски більше підходять кучері або хвилясті укладання. Жінки на Новий 2022 вибирають сміливі тугі кучерики, прекрасні бічні укладання і найстильніші ламані хвилі. Всі ці варіанти можна доповнити яскравими аксесуарами.

Новорічні зачіски та укладання 2022 року на довге волосся

З довгим волоссям на Новий 2022 варто включити всю свою фантазію. Особливо виділяється святкова зачіска з голлівудськими хвилями, вона створює образ найчарівнішої пані. Також у тренді і звичні кучері, зібране волосся в пучок або високий хвіст. Якщо не хочете надто морочитися, тоді зробіть звичайний кінський хвіст або урізноманітнити зачіску красивою шпилькою.

Ще один модний варіант – це плетіння. На довгому волоссі для створення новорічного укладання роблять різні кіски, прикрашаючи ними стильну складну зачіску.

Новорічні зачіски та укладання 2022 на коротке волосся

На короткому волоссі теж можна зробити дуже яскраві та оригінальні укладання до Нового року. У 2022 році сміливі жінки обов’язково спробують зухвалий ірокез або химерну зачіску, попередньо пофарбувавши волосся у яскравий колір. Милі леді вибирають прості укладання, які передбачають лише невеликий об’єм та бічний проділ.

Розкішний варіант з хвилястими кучерями чудово підійде володаркам короткого волосся. Адже така зачіска створена для свята. Щоб укладання не виглядало надто нудно, вибирайте стильне плетіння або гарні аксесуари.

Кожна жінка може створити свій оригінальний образ, виходячи з тих простих рекомендаціях стилістів, які ми зібрали для вас у цій статті. Щоб доповнити свій чарівний образ для найважливішого свята в році, достатньо лише підібрати шикарну сукню і карколомні туфлі.

А ви вже вирішили, як виглядатимете у новорічну ніч? Обов’язково прислухайтеся до себе і не бійтеся експериментувати із зовнішністю. В цьому і є вся суть жінки — бути собою і не одночасно несхожою на інших.

Читайте також: Модні та стильні стрижки 2022: варіанти, які підійдуть жінкам будь-якого віку


Не пропустіть