Ніжний пастельний манікюр на осінь 2020

Особливо ніжно і освіжаюче виглядають пастельні відтінки в манікюрі. Вони чудово поєднуються з іншими тонами, а також, ідеально підходить для декору. Восени варто звернути свою увагу на різні варіації виконання.

Ефектно виглядає комбінований манікюр. Можна кожному нігтику виділити свій певний колір. Додатково можна додати стрази або блискітки. Восени особливо цінується художній розпис і мінімалізм. Осінню тематику можна доповнити гілочками і різнобарвним листям.

При втіленні ідеї мінімалізму, варто визначитися з відтінком. Найчастіше вибирають світлі тони, щоб зробити акцент на парі нігтиків у вигляді цікавих малюнків і простих елементів декорування. Ніжності може додати перлова втирка. Вона прекрасно гармонує з усіма пастельними відтінками.

У вигляді цікавого манікюру можна підібрати контрастний варіант виконання. Тут варто підібрати світлі і більш насичені відтінки. У такому стилі манікюр виходить незвичайним і захоплюючим. У вигляді декору варто додати фольгу. Вона стане прекрасним доповненням до такого манікюру.

Для осінніх відтінків можна підібрати щось більш яскраве: персиковий, червоний, червоний, золотий і т.д. Всі ці відтінки прекрасно передають осінній настрій. Також на нігтиках можна виконати краплі дощу. Восени будь-який манікюр набуває особливого вигляду. Слід тільки визначитися з відтінками і елементом декору.

Читайте також: Красиві та трендові ідеї темного осіннього манікюру 2020


Не пропустіть