Наймодніші шкіряні штани осені 2020

Шкіра знову є одним з головних матеріалів сезону. Днями Емілі Ратажковскі в черговий раз нагадала нам про це, відправившись на прогулянку по Нью-Йорку в парі шкіряних штанів, які бездоганно сидять на її фігурі. Прямий крій, довжина в підлогу, м’яка шкіра чорного кольору – універсальна річ, ідеальна осіння покупка.

Але, є одне велике але: шкіра далеко не найбільш екологічний і етичний матеріал. Натуральну шкіру не схвалюють в PETA, штучну – в «Грінпіс». Якщо вас турбує, як те, що ви носите, впливає на навколишнє середовище, шкіра здається чимось забороненим.

Втім, відповідальних брендів стає все більше. Сьогодні «зелені» дизайнери – це вже не тільки Стелла Маккартні. Зразковий приклад роботи з етичною шкірою продемонструвала угорська марка Nanushka. Вони використовують веганську шкіру, виготовлену з переробленого поліестеру.

Стелла Маккартні, до речі, іде тим самим шляхом – в основі її речей з екошкіри той же перероблений поліестер. У спеціальній пам’ятці на сайті сказано, що виробництво натуральної шкіри в 24 рази шкідливіше для екології, ніж виробництво їх веганського аналога. І це не порожні слова.

Якщо коротко, штучна шкіра буває різна: вторинна сировина – це вже добре, до того ж «альтер наппа» Стелли синтезується із застосуванням мінімальної кількості хімікатів (їх, по можливості, замінюють органічними речовинами). Ця шкіра прекрасна на вигляд і на дотик. Як каже сама Маккартні, це не альтернатива, а самостійний якісний продукт. Люди, які не знайомі з філософією бренду, навряд чи визнають в ньому синтетику.

Ті, хто відмовлятися від натуральної шкіри все-таки не бажає, теж можуть мінімізувати її шкоду – для цього потрібно цікавитися, як марки отримують шкіру, і вибирати ті, які роблять це максимально етично. Особливо трепетно ставляться до постачальників бренди, чия спеціалізація – виключно шкіра (наприклад, Remain Birger Christensen і Drome). Ще один варіант – перероблена шкіра, з нею працює Марін Серра, головна з ресайклінгу у французькій моді. Одним словом, рішення можна знайти завжди, було б бажання. Нижче ми пропонуємо вашій увазі сім пар «етичних» штанів, виконаних зі шкіри.

Читайте також: Модні сукні осінь 2020: трендові фасони для стильних леді


Не пропустіть