Необхідність чи божевілля: навіщо модні дівчата голять обличчя

Як і багато косметичних процедур, дермапланінг (або просто гоління жіночого обличчя) прийшов до нас з Азії. Роблять його не тільки в салонах, але і вдома.

І, до речі, цю технологію, навряд чи можна назвати нововведенням, адже до гоління обличчя вдавалися навіть Мерілін Монро і Елізабет Тейлор. Ікони свого покоління, регулярно позбувалися від пушкового волосся на обличчі, вважаючи, що без нього макіяж наноситься значно краще.

Навіщо це роблять сучасні дівчата?

Більшість жінок, які захоплюються дермапланінгом, відзначають, що після декількох процедур, шкіра обличчя стає більш гладкою і виглядає здоровішою. Секрет у тому, що бритва позбавляє обличчя від ороговілих частинок шкіри, що на думку американських косметологів, куди ефективніше скрабу. Більш того, багато хто впевнений, що саме регулярне гоління обличчя допомагає чоловікам часто виглядати молодшими за свої роки.

Як провести процедуру?

Якщо ви зважитеся провести процедуру дермапланінгу вдома, перш за все, варто вибрати правильну бритву. Потім змочіть шкіру водою, нанесіть пінку або крем для гоління і видаляйте волоски проти лінії їх росту. Після процедури обов’язково нанесіть на обличчя зволожувальний крем. До речі, деякі косметологи вважають, що після дермапланінгу шкіра набагато краще вбирає зволожувальні компоненти, оскільки їм вдається проникати глибше в дерму.

Недоліки

Однак перш, ніж братися за бритву, варто вивчити і мінуси даної процедури. Якщо до дермапланінгу на вашому обличчі ріс маленький і непомітний пушок, то після процедури він може перетворитися у товсту щетину, яка навряд чи прикрасить жіноче обличчя.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть