Лесю Нікітюк помітили на заправці з пляшкою і хот-догом в руках

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка любить привертати до себе увагу фанатів, часто ділиться з передплатниками в Instagram новими фото, відео та новинами зі свого зоряного, а також повсякденного життя.

Так, тільки недавно Леся повернулася з відпочинку з Туреччини, який відвідувала з усією родиною – з батьками, племінниками і т.д. Набравшись сил, Нікітюк повернулася в Україну, де відразу ж приступила до зйомок нового проекту – передача про подорожі “LeМаршрутка”.

А нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм Нікітюк показала новий кадр.

Так, в цей раз Леся, схоже, дійсно втомилася під час зйомок. На представленому в Інстаграм фото Нікітюк позує в серед торгових рядів на заправці в магазині. При цьому в одній руці вона тримає пляшку з алкоголем, а в іншій – хот-дог.

Одягнена Леся в звичайні штани, блискучий топ, джинсову куртку. А на плечах – подушка для шиї. Волосся телеведучої розкуйовджене. “Раніше я була на дієті, не їла мучного і солодкого! Ходила в басейн, займалася йогою – А Толку ??? Полюблять і такою! … чи ні “, – підписала кумедний знімок Нікітюк, буквально підірвавши своєю витівкою соціальну мережу – коментарі не змусили себе чекати.

 

Джерело Свідок
Не пропустіть