Євгенія Власова розповіла, що у неї ніколи не було онкології

Українська співачка Євгенія Власова, якій вже кілька років приписують онкологію і перемогу над хворобою, вперше вирішила розповісти всю правду.

На сторінці артистки в Instagram з’явився пост, в якому Євгенія зізналася, що у неї ніколи не було раку. На таке зізнання співачка наважилася після виходу передачі “Зірковий шлях” на каналі “Україна”, де журналісти знову стали поширювати інформацію про те, що Власова перемогла онкологію.

“Набридло тягнути не свій вантаж і шлейф який тягнеться вже років 10! У мене ніколи не виявляли онкологічних захворювань”, – заявила співачка, відзначивши, що дійсно перенесла операцію і пройшла хіміотерапію, оскільки на цьому наполягли лікарі. “Але пресу, журналістів, редакторів програм, не цікавлять тонкощі їм потрібно м’ясо, кров, пристрасті! І ось тепер на мені якесь дивне клеймо (нещасної і хворої). Ненавиджу це все! Довго мовчала! В основному заради людей для яких я стала надією на одужання! Але весь цей жах, який народжували журналісти і їх програми, лягав на мої жіночі плечі і тендітні плечі моєї донечки”, – додала Євгенія.
Співачка образилася на журналістів і пообіцяла більше ніколи не давати інтерв’ю.

“Ненавиджу брехню і брехунів. Ненавиджу давати інтерв’ю і більше не буду. Все що говорю особисто я, є в моєму Інста!”, – резюмувала Власова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Надоело тянуть не свой груз и шлейф который тянется уже лет 10! У меня никогда не обнаруживали онкологических заболеваний!Была операция и из 5 докторов одному что то показалось(был консилиум),а по врачебной этике,если,одному показалось значит нужна химио-терапия!Да,я её прошла!И это страшно!Но прессу,журналистов,редакторов программ,не интересуют тонкости им нужно мясо,кровь,страсти!И вот теперь на мне какое-то странное клеймо(несчастной и больной)Ненавижу это всё!Долго молчала!В основном ради людей для которых я стала надеждой на выздоровление!Но весь этот ужас,который рождали журналисты и их программы,ложился на мои женские плечи и хрупкие плечи моей доченьки!Одно то,что меня заживо похоронили и некоторые люди до сих пор говорят:О,а что она жива?!!В моей жизни дофига испытаний и без онкологии,как и в жизни любого из нас…Я ненавижу,вот просто ненавижу давать интервью !Но больше всего ненавижу когда искажают факты.Когда ты отвечаешь на вопрос журналиста,а вопроса в кадре нет,а вместо этого закадровый голос который сгущает краски,говорит страшные,скандальные,тяжёлые вещи,а ты как будто это комментируешь.Ненавижу ложь и лжецов.Ненавижу давать интервью и больше не буду.Всё что говорю лично Я ,есть в моём инста!Сегодня заставила удалить,один канал,очередное интервью в подобном формате! Я ЖИВА!ЗДОРОВА!РАБОТАЮ!#Украина#Україна#я

Допис, поширений Evgeniya Vlasova (@eygeniavlasova)

Джерело

 

Джерело facenews

Не пропустіть