Негативні наслідки стресу для жіночої краси та способи боротьби з ними

Стрес негативно впливає на організм кожної людини, але для жінки він особливо небезпечний, так як негативно позначається на зовнішньому вигляді. В результаті, з’являються сивина, зморшки, млява шкіра і нігті. З кожним із наслідків стресу боротися потрібно по-особливому. Ми розкажемо про те, як впоратися з негативним впливом стресу на жіночу красу.

Через постійний стрес шкірні покриви стають сухими і лущаться. Причина в тому, що в результаті нервового перезбудження жінка часто вживає каву, яка викликає зневоднення організму, і шкіра також втрачає вологу. Крім того, кава змушує організм виробляти гормон стресу кортизол.

Щоб поліпшити стан шкірних покривів, потрібно замінити каву зеленим чаєм, який містить багато антиоксидантів. Також не варто забувати вживати чисту воду, 1,5-2 л на добу. У раціоні обов’язково повинні переважати фрукти, які заповнюють недостачу рідини в організмі. Не варто забувати і про догляд за шкірою, застосовувати спеціальну сироватку, що містить гіалуронову кислоту.

Вугрі та прищі

Запалення на шкірі виникає у результаті активного вироблення організмом гормону кортизолу, що властиво при нервовому перенапруженні. Тому важливо швидко заспокоїтися: зробити вдих носом, затримати подих на 5-10 секунд, а далі виконати повільний видих через рот. Повторити 2-3 рази.

Для лікування прищів і вугрів можна придбати в аптеці іхтіолову мазь або мазь Вишневського. У домашніх умовах можна спробувати вмиватися господарським милом або робити примочки з використанням відвару ромашки.

Зморшки

Якщо перед дзеркалом спробувати зобразити міміку під час стресу, то можна побачити таку картину: губи підібгані, брови насуплені, а все обличчя напружене. Все це призводить до утворення зморшок завчасно. Щоб позбутися від шкірних складок, потрібно прикрити шматочками скотчу місця їх появи і походити так 2-3 години. Після цього наморщити лоб і звести губи у вас точно не вийде. А ще шкіру потрібно обробляти спеціальними косметичними препаратами, розрахованими на боротьбу із зморшками.

Волосся

Найчастішим наслідком стресу залишається втрата волосся. Вона може бути декількох видів:

  • випаровування телогену – волосяні фолікули застигають у фазі спокою і більше не ростуть;
  • осередкове облисіння – імунна система впливає на фолікули, в результаті чого волосся починає випадати;
  • трихотиломанія – під час стресу жінка навмисно вириває власне волосся.

Щоб повернути волоссю минулу силу і красу, потрібен час. А ще необхідно нормалізувати сон, правильно харчуватися і займатися спортом.

Нігті

Основним проявом стресу є ребристість нігтьової пластини. Причому, вона може бути як вертикальною, так і горизонтальною. Також ребристість може мати вигляд частої структури або декількох рідкісних борозен.

Джерело woman.rambler.ru
Не пропустіть