Наталія Денисенко відверто розповіла про свою дитячу травму

Відома українська акторка Наталія Денисенко вирішила поділитись з фоловерами відвертою історію. Знаменитість вперше розповіла про дитячу травму, яку отримала в 7-річному віці.

На сторінці в Instagram вона опублікувала новий допис, в якому повідомила про дуже неприємний інцидент. За словами акторки, через невдале падіння їй поставили невтішний діагноз, а саме перелом 5-6 хребетних тіл.

Через місяць всі тріщини загоїлися. Однак, майбутній зірці було неабияк важко. Наталія Денисенко зізналась, що заново вчилась ходити. Також лікарі заборонили їй підіймати важкі речі.

Акторка пригадала, як мама носила її портфель. Після травми батьки Наталії Денисенко віддали дівчинку на танці. Тоді майбутня акторка почала займатись балетом.

Також зірка українського шоу-бізнесу додала, що через дитячу травму наразі в неї сколіоз. Однак, завдяки балету він не дуже виражений.

За словами Наталії Денисенко, після одужання вона ще довго пригадувала дитячу травму. Акторка неймовірно щаслива, що їй вдалося подолати страшний діагноз.

Новий допис жінки прокоментувала велика кількість шанувальників. Вони повідомили, що відверте зізнання Наталії Денисенко неабияк їх розчулило. Фоловери назвали акторку надзвичайно сильною та мудрою. А ще фани побажали їй міцного здоров’я.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalka Denisenko (@natalka_denisenko)

Читайте також: Наталка Карпа вперше прокоментувала чутки про розрив стосунків зі своїм чоловіком


Не пропустіть