6 трендів теплого взуття на зиму 2022

Якщо у вас серце б’ється сильніше через одну лише думку про модне взуття, то ви не самотні. Наша редакція чудово вас розуміє. Дорогі шузоголіки, на старт, увага, руш – за найкласнішими парами зими 2021 року!

Чоботи слоучі

Чоботи зі складчастою халявою залишаються на хайпі вже кілька сезонів поспіль. Але цього року дизайнери внесли низку змін: по-перше, наразі актуальна замша, по-друге, чоботи можуть бути доповнені платформою. Знаємо, що багато хто боїться носити складне і примхливе взуття, але хочете ви того, чи ні, прийшов час виділятися з натовпу — такі вже правила гри диктують нам дизайнери. Нехай ці чобітки будуть головним акцентом образу, не перевантажуйте вбрання яскравими акцентами та аксесуарами.

Черевики на рифленій підошві

Від товстої рифленої підошви нікуди не подітися. Але це добре. Адже багато хто з вас уже оцінив, що в такому взутті можна буквально “літати” над калюжами та сльотою, та не замерзнути. Чим акцентніша і важкіша підошва, тим краще. Актуальні і класичні черевики, і челсі і, навіть, гібриди челсі та кедів, підняті над землею.

Пухнасті сліпери

Поштовхом до популярності цього тренду став локдаун. Під час ізоляції підскочили продажі домашнього одягу, піжам та… тапочок! Так що з’явився цілком закономірний запит на затишне вуличне взуття. Згодні, у наших погодних реаліях носити таке взуття непросто. Ви будете праві, якщо скажете, що нехай, мовляв, цим бавляться італійки. Але ці пухнасті сліпери цілком можна носити в заміському будинку або зробити їх частиною новорічного образу. Чому ні?

Чоботи, що не промокають

Мабуть, багато хто з вас уже помітив, що мода взяла рішучий курс на утилітарність. Підігрувати їй, чи ні — вирішувати лише вам. Ми вважаємо, що мати хоча б одну практичну пару в гардеробі, яка не промокає, — це, як мінімум, раціонально. Ми стали проводити більше часу на свіжому відпочинку, стиль котеджкор став найбільш запитуваним у пошуковику минулого року, тож чому б не перевзутися в чобітки, яким будь-яка примха природи не буде перешкодою?

Чоботи, що виглядають як друга шкіра

Поки весь світ божеволів через рукавички (з міркувань безпеки здоров’я), дизайнери взяли і випустили дуже вузькі чоботи, які облягають ноги. Можливо, тренд і не підходить для лютої зими, але для невеликої від’ємної температури ці чоботи цілком підходять. А ще, це просто дуже красиво, ніжки мають бездоганний вигляд!

Унти

Так, так, не поспішайте закидати нас гнівними коментарями. Але хто, якщо не ми, розповість вам, що дизайнери воскресили хутряні унти? Єдина поправка: хутро тепер використовують штучне (а не натуральне, як у нульових). Із плюсів: жодна тваринка не постраждала, а всередині чобіт — технологічний утеплювач. Якщо наважитеся на унти, носіть їх із щільними колготками (або легінсами) і жіночною сукнею. Цей тренд для тих, хто ставиться до моди, дуже іронічно.

Читайте також: Сумки на зиму 2021-2022: головні тенденції, які домінуватимуть у майбутньому сезоні


Не пропустіть