Найпоширеніші міфи про жіноче здоров’я

У медицині вже давно існує термін “комерційний діагноз”, який ставлять недобросовісні лікарі лише тому, щоб “витягнути” з пацієнта якнайбільше грошей. Нерідко таке відбувається і в сфері гінекології. Щоб не залишитися з порожнім гаманцем і при цьому бути впевненою у своєму здоров’ї, слід пам’ятати про головні міфи, якими нас намагаються “годувати” лікарі.

Уреаплазму потрібно лікувати

Насправді найчастіше ні діагностика, ні лікування уреаплазми і мікоплазми не потрібні. Такі мікроорганізми спокійно можуть існувати в статевих шляхах жінок, не створюючи ніяких проблем.

Імуномодулятори допомагають в лікуванні багатьох захворювань

Існує ряд медикаментів, які абсолютно не потрібні для успішного лікування гінекологічних захворювань. Серед них ті самі імуномодулятори, інтерферони, різні вітаміни, БАДи, а також ліки для відновлення флори кишечника і піхви.

Ерозію шийки матки потрібно припікати

Робиться це лише у двох виняткових випадках: якщо після статевого акту, у дівчини з’являються кров’янисті виділення, або ж, якщо дівчина страждає від надлишкових білих виділень без запаху.

При загині матки важко завагітніти

У цей міф вірять багато жінок, але кут нахилу матки анітрохи не впливає на можливість завагітніти.

Вірус папіломи людини потрібно лікувати

Оскільки, на сьогоднішній день немає жодного препарату, який би ефективно впливав на цей вірус, лікувати його не потрібно – у цьому просто немає необхідності.

Джерело woman.rambler.ru
Не пропустіть