На модній хвилі: 6 цікавих поєднань піджака з ременем

Коли мова починає йти про «класичний стиль» у голові відразу спливає образ суворого піджака в поєднанні з однотонними штанами або спідницею. Цей варіант поєднання – безпрограшний, тому буде популярний завжди. Але кожен новий сезон приносить нам нові можливості для експериментів. Вони можуть і не бути стильними в наступному році, але ми можемо встигнути випробувати їх уже зараз.

З довжиною міні

Останнім часом довжина міні не користується великою популярністю. Ще небезпечніше поєднувати її з довгим об’ємним піджаком, але є маленький нюанс, який зробить образ із вульгарного більш ніж привабливим. І це – високі чоботи до колін, нижче навіть не обговорюється.

З толстовкою

Спортивний одяг, в останні роки, все більше прирівнюється до одягу для повсякденного носіння. Так чому ж не поєднувати його з класичним костюмом, якщо це, по-перше, утеплить ваш образ, а по-друге виглядатиме дуже сміливо. Вибираємо толстовку яскравих кольорів, щоб привернути якнайбільше уваги, створивши образ, ніби із спортзалу, ви відразу поспішаєте на ділову зустріч.

З білими штанами або джинсами

Білий колір – небезпечний. Це ми знаємо з дитинства. І навіть, якщо ми і робили спроби впровадити його в свій образ, то довго вдивлялися в дзеркало, думаючи повнить він нас чи все-таки ні. Більше таких питань задавати не доведеться. Напевно, ви хочете знати чому. А все дуже просто, поєднуючи штани або джинси білого кольору з довгим піджаком, вам не потрібно буде хвилюватися про проблемні зони, якщо такі є. Піджак приховає все і ви будете мати хороший вигляд.

З широкими штанами палаццо

Така модель штанів ще більш цікава для комбінування, ніж білий колір, і вимагає рішучості у виборі саме цього фасону. У вашому спокійному, нерухомому положенні «палаццо» будуть нагадувати спідницю, а при ходьбі повноцінні дуже широкі штани, на які не кожна з нас наважиться. Але завдяки піджакові їх вигляд буде урівноважений і ваша елегантність буде на висоті.

Із світлими спідницями або сукнями

Сукні та спідниці світлих відтінків окрема тема. Адже комбінувати їх з темними речами справа не з простих. Для цього використаємо ремінь на талії, і вам залишиться тільки підібрати темне взуття і сумку у тон піджака.

Тільки піджак

І, звичайно ж, не можна не відзначити найспокусливіший тренд. Такий варіант носити піджака вибирають найсміливіші і впевнені у собі дівчата. Ну той що, що ви є саме такою, хто наслідуючи приклад Гейлі Бібер надягає піджак, тільки піджак! Це вам не яскраву толстовку з костюмом поєднувати! Тут абсолютно кожен погляд у всій окрузі буде належати тільки вам. Додати трішки стриманості образу, якщо він вам звичайно потрібен, допоможуть високі чоботи, грубі черевики або масивні кросівки.

Джерело ohfashion.ru

Не пропустіть