Надя Дорофєєва розповіла про неприємну ситуацію, яка трапилась з її чоловіком

Відома українська співачка Надя Дорофєєва поділилась з фанами моторошною історією, яка сталась з її чоловіком. За словами виконавиці, не так давно подружжя добряче повеселилось на дні народженні популярної режисерки Тані Муіньо.

З нагоди 32-річчя вона влаштувала розкішну вечірку, на яку запросила багато гостей. Серед них були Надя Дорофєєва та Володимир Дантес. Після гучного святкування дня народження закохані повернулись додому й відразу лягли спати.

Однак, вранці на Дорофєєву чекала дуже неприємна ситуація. За словами артистки, вона прокинулась від сильного шуму. Жінка відразу помітила, що на ліжку немає Володимира Дантеса.

Коли Надя Дорофєєва зайшла до ванної кімнати, то побачила непритомного чоловіка, який лежав на кахлі. Співачка неабияк злякалась й відразу почала приводити коханого до тями. Зірка била його по щоках, поливала водою та хотіла викликати швидку допомогу.

На щастя, Володимир Дантес прийшов до тями й повернувся у спальню. Чоловік довго не міг заснути, адже його постійно нудило. Як виявилось пізніше, в артиста був струс мозку середньої тяжкості. Про це подружжя дізналось аж в лікарні.

Надя Дорофєєва повідомила, що надовго запам’ятає вечірку, на якій побувала з чоловіком. А ще вона пожартувала, що з нетерпінням чекає запрошення на наступний рік.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Читайте також: 4-річний син Наталії Денисенко опинився в лікарні


Не пропустіть