Фагот розповів, як лікувався від безпліддя

Знаменитий український співак Фагот поділився з фоловерами відвертими подробицями свого життя. Чоловік розповів, як лікарі діагностували йому безпліддя й виписали ліки на кілька тисяч доларів.

За словами чоловіка, про батьківство він почав замислюватись після тридцяти років. Проте, всі його обраниці чомусь не вагітніли. Саме тоді Фагот вирішив піти до лікарні й пройти комплексне обстеження.

Лікарі поставили артисту дуже невтішний діагноз, а саме безпліддя. Чоловік отримав чималий список ліків, вартість яких була декілька тисяч доларів. Проте, від лікування виконавець відмовився. Фагот вирішив надіятись лише на Бога. Він щиро вірив, що коли-небудь все-таки стане батьком.

На щастя, мрія чоловіка здійснилась. У 2010 році його кохана дівчина завагітніла й народила здорового хлопчика. Наразі співак перебуває у стосунках з Ольгою Навроцькою.

Проте, він бере активну участь у вихованні сина. Фагот постійно проводить з ним час та тішить різними подарунками. Також чоловік зізнався, що хотів би стати батьком вдруге. Проте, його обраниця має проблеми зі здоров’ям й не може завагітніти.

Читайте також: Ірина Білик показала рідкісне фото з молодшим сином й привітала його з днем народження


Не пропустіть