Трендові моделі спідниць на зиму 2022

Якщо ви ще шукаєте хорошу трендову спідницю на зимовий період часу, залишайтеся з нами, ми розповімо і покажемо вам на конкретних прикладах, які моделі будуть актуальні в 2022 році.

Почнемо наш список з ефектної стьобаної моделі міні, виконаної з кольорової шкіри. Ця модель може бути оздоблена якісною фурнітурою контрастного кольору.

Наступний актуальний тренд зими 2022 – це міні спідниці плісе базових відтінків. Дана модель додасть пустощів і жіночного кокетства повсякденним зимовим аутфітам. Головне, що її можна комбінувати з різним за стилістикою взуттям, отримуючи щоразу щось нове та сучасне.

Перед вами головний жіночний тренд цього сезону, а саме, спідниця плісе універсального бежевого кольору. За рахунок свого фасону ця модель виграшно приховає всі вади тіла, підкресливши при цьому лише переваги.

Модель міні в клітинку – яскравий тренд, який неодмінно варто приміряти на себе сучасним красуням.

Особливу увагу стилісти зосереджують на шкіряних спідницях міді та максі довжини. У зимових колекціях присутні різні за своїм кроєм моделі з вирізами, асиметрією, великими кишенями, завищеною талією, трапецієподібного та силуетного фасону.

Наступний елегантний тренд зими 2022 – це атласна максі спідниця. Дану модель можна використовувати при складанні розкішних урочистих образів, комбінуючи їх з базовими светрами оверсайз розміру.

Читайте також: Трендові светри на зиму 2022


Не пропустіть