4-річний син Наталії Денисенко опинився в лікарні

Відома українська акторка Наталія Денисенко повідомила фоловерам не дуже приємну новину. За словами жінки, її 4-річний син Андрійко опинився в лікарні. Подробицями зірка поділилась в соцмережі Instagram. Наталія Денисенко опублікувала фото з сином та розповіла, чому він потрапив до лікарні.

За словами акторки, хлопчик підхопив ротавірус. Декілька днів в нього трималась висока температура. Наталія Денисенко неабияк хвилювалась за 4-річного Андрійка, тому викликала швидку допомогу з приватної клініки.

Лікарі відразу зробили низку експрес-аналізів й повідомили, що в хлопчика ротавірус. На думку Наталії Денисенко, його син підхопив на дитячому майданчику, тому що в дитячий садочок він не ходить.

Також акторка розповіла про перші симптоми хвороби. За словами жінки, спочатку в хлопчика був дуже поганий апетит. Він зовсім нічого не хотів їсти.

Лікарі повідомили, що при ротавірусі потрібно пити багато рідини. Однак, 4-річний син Наталії Денисенко вирвав всю рідину, яку випив. Саме тоді акторка вирішила знову викликати швидку допомогу для госпіталізації. Наразі хлопчик перебуває під крапельницями.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalka Denisenko (@natalka_denisenko)

Читайте також: Ніна Матвієнко зізналась, що дуже чекає переїзду своєї доньки до нової оселі


Не пропустіть