Ніна Матвієнко зізналась, що дуже чекає переїзду своєї доньки до нової оселі

Не так давно відома українська співачка Антоніна Матвієнко купила нову квартиру. Разом з чоловіком та донечкою вона планує якнайшвидше переїхати до нової оселі.

Проте, за словами артистки, спочатку у квартирі потрібно зробити ремонт. Купівлю власної оселі прокоментувала і зіркова мама Антоніни Матвієнко.

У програмі “Зірковий шлях” вона повідомила, що з нетерпінням чекає переїзду доньки до нової квартири. Також, за словами Ніни Матвієнко, жінка почуває себе не дуже комфортно у своєму будинку.

Річ у тім, що наразі там живе багато людей. А ще артистка зізналась, що дуже пишається своєю донькою. Вона щиро пораділа за неї, коли дізналась, що Антоніна Матвієнко придбала з чоловіком нову квартиру.

Виконавиця з нетерпінням чекає того дня, коли її донька переїде у власну оселю. За словами артистки, тоді в її будинку буде набагато більше вільного місця.

А ще не так давно Ніна Матвієнко приголомшила мережу своїм зізнанням. Жінка розповіла, що ні в якому разі не буде розлучатись зі своїм чоловіком, який наразі живе окремо від сім’ї.

Читайте також: Дружина Влада Ями показала, якою була у 6-річному віці та розповіла, про що мріяла в дитинстві


Не пропустіть