Катерина Реп’яхова офіційно подала до суду на колишню дружину Віктора Павліка

Кохана Віктора Павліка повідомила, що офіційно подала до суду на колишню дружину артиста. Про це Катерина Реп’яхова розповіла в Instagram-stories.

За її словами, жінка вимагає від Лариси Созаєвої моральну компенсацію. Також дружина Віктора Павліка розсекретила, що стало причиною такого рішення.

Катерина Реп’яхова зізналась, що колишня дружина артиста часто її ображала, називаючи “нахабною тварюкою”. За словами жінки, вона не заслуговує такого ставлення, тому вимагає від Лариси Созаєвої моральну компенсацію. А ще у День ангела жінка побажала собі ніколи не зустрічати поганих людей.

Яку суму компенсації Катерина Реп’яхова вимагає від ексдружини Віктора Павліка, вона не повідомила. Проте, жінка зізналась, що в разі своєї перемоги планує віддати всі гроші на благодійність.

Фоловери побажали їй лише успіхів. А ще, за словами шанувальників, вони оцінять вчинок жінки, якщо Катерина Реп’яхова дійсно віддасть гроші на благодійність.

Дружина Віктора Павліка подякувала фанам за підтримку та теплі слова. А ще не так давно жінка замилувала мережу новою сімейною світлиною.

Читайте також: Дружина Влада Ями показала, якою була у 6-річному віці та розповіла, про що мріяла в дитинстві


Не пропустіть