Григорій Решетнік натякнув, що Злата Огнєвіч побудувала стосунки з іншим фіналістом проєкту “Холостячка”

Один з найпопулярніших телеведучих Григорій Решетнік неабияк заінтригував мережу. На своїй сторінці в Instagram він опублікував кадр, де позує зі Златою Огнєвіч та фіналістом проєкту “Холостячка”.

Чоловік натякнув, що головна героїня шоу побудувала стосунки, саме з Дмитром Шевченком. У дописі Григорій Решетнік заявив, що зовсім скоро вся країна дізнається, як склались відносини артистки з переможцем “Холостячки”.

На світлині, яку опублікував телеведучий, Злата Огнєвіч та Дмитро Шевченко щиро усміхаються. На думку багатьох шанувальників, саме з цим фіналістом проєкту співачка побудувала стосунки.

Проте, Григорій Решетнік ніяк не прокоментував такі чутки. На світлині він позує у стильному костюмі та мило спілкується з фіналістом “Холостячки”

Новий допис Григорія Решетніка відразу прокоментувала шалена кількість фоловерів. Вони засипали чоловіка запитаннями про те, з ким насправді залишилась Злата Огнєвіч після фіналу “Холостячки”.

Проте, телеведучий ніяк не відреагував на такі слова. Фани повідомили, що не можуть дочекатись того дня, коли оголосять всю правду щодо стосунків Злати Огнєвіч.

Читайте також: Андрій Данилко вразив мережу результатами свого схуднення


Не пропустіть