Надію Мейхер розкритикували за оперний спів

Одна з найвідоміших артисток в українському шоу-бізнесі Надія Мейхер знову потішила мережу новим роликом. Кожного разу жінка старається привернути увагу своїх кумирів та здивувати їх чимось особливим.

Артистка все частіше почала публікувати ролики, в яких демонструє свою фігуру та талант. Не так давно на сторінці в Instagram Надія Мехер розмістила відео, в якому заспівала оперним голосом.

Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу постала в кофті чорного кольору з оголеним плечем. Своє волосся співачка зібрала у хвіст, а на обличчя вирішила не наносити косметику. Надія Мейхер продемонструвала красиве обличчя, похизувавшись природною красою.

В ролику артистка виконує арію з опери “Samson et Dalila”. Своїм потужним голосом Надія Мейхер здивувала не одного кумира.

Однак, за словами багатьох шанувальників, такий спів їм зовсім не подобається. Дехто, навіть, розкритикував жінку та залишив під роликом негативний коментар.

Фани заявили, що оперний голос подобається не всім. Проте, Надія Мейхер спокійно ставиться до критики та дуже рідко на неї реагує. Жінка живе у своє задоволення та робить лише те, що подобається їй.

А ще виконавиця зізналась, що їй дуже подобається арія “Mon cœur s’ouvre à ta voir” з опери “Samson et Dalila”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher)

Читайте також: Настя Каменських показала набрякле обличчя, повідомивши про серйозні проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть