Ольга Фреймут розповіла, в яких стосунках перебуває зі своїм чоловіком

Ольга Фреймут, яка є ексведучою програми “Ревізор”, вирішила поділитись подробицями особистого життя. На цей раз вона розповіла про стосунки з коханим чоловіком.

За словами Ольги Фреймут, в неї дуже складний характер, однак, Володимир завжди стриманий та спокійний. Телеведуча повідомила, що в її стосунках з чоловіком завжди присутня свобода.

Ольга Фреймут ніколи не влаштовує йому сцени ревнощів та повністю довіряє. За словами жінки, вона дуже довго йшла до тих стосунків, які має зараз. Чоловік Ольги Фреймут постійно слухає свою дружину. Однак, він завжди залишається при своїй думці.

Ексведуча програми “Ревізор” з повагою ставиться до коханого. Вона завжди його розуміє та підтримує. А ще телеведуча заявила, що в абсолютно усіх стосунках закохані неабияк залежать одне від одного.

На думку Ольги Фреймут, в житті жінки на першому місці повинен бути чоловік, а  вже потім діти, батьки та друзі. Спочатку телеведуча дуже скептично ставилась до такої думки. Однак, згодом вона зрозуміла, що це правильно.

Ольга Фреймут вдячна коханому за чудове розуміння, турботу та нескінченну любов.
Багато кумирів повністю погоджуються зі словами Фреймут. Вони назвали її ідеальною дружиною та люблячою мамою.

А ще нещодавно телеведуча розсекретила, скільки грошей заробляє в соцмережі Instagram.

Читайте також: Ольга Фреймут розсекретила, скільки заробляє в соцмережі Instagram


Не пропустіть