Михайло Кацурін показав, як разом з дітьми привітав Надю Дорофєєву з 34-річчям

Нещодавно відома українська співачка Надя Дорофєєва відсвяткувала день народження. Зірці виповнилось 34 роки. Її коханий неабияк підготувався до цього дня. Михайло Кауурін показав, як разом з дітьми привітав Надю Дорофєєву з 34-річчям. Разом з сином чоловік подарував коханій два розкішні букети квітів. Таке привітання Надя Дорофєєва отримала із самого ранку.

Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу постала на ліжку. Вона позувала в піжамі та мило усміхалась. Поруч з нею були син та донька Михайла Кацуріна. Потім співачка провела час зі своїми рідними. Надя Дорофєєва відправилась до ресторану, аби відсвяткувати день народження в родинному колі.

А ще знаменитість прокоментувала своє 34-річчя. Співачка заявила, що в такому віці життя лише розпочинається. Надя Дорофєєва вдячна всім за життєвий досвід та багато щасливих моментів.

“Нарешті 34. У дитинстві я думала, що після 30 люди вже помирають, але диви, після 30 все тільки стає цікавішим. Ти вже добре знаєш себе, ти починаєш переглядати свої погляди на життя, нарешті розумієш, що думка оточуючих про тебе і все це – неважливо. Ти все ще наче і хочеш бути “хорошою” для всіх, але все ж таки обираєш себе – таку не ідеальну, але справжню. Нарешті!” – заявила співачка.

Читайте також: Акторка Леся Самаєва вщент розкритикувала Оксану Байрак

Не пропустіть