Артур Логай потрапив до лікарні зі струсом мозку

Відомий український співак та актор Артур Логай приголомшив мережу своїм зізнанням та не на жарт налякав фоловерів. Чоловік повідомив, що потрапив до лікарні зі струсом мозку. Деякими подробицями він поділився в соцмережі Instagram. Артур Логай заявив, що така ситуація трапилась з ним вперше.

Зірка українського шоу-бізнесу старається не засмучуватись. Навіть в такій неприємній ситуації він шукає переваги. “Ніч у мене була яскравою, мов спалах. Слава Богу, живий і цілий. Ну, майже цілий. Зараз я в лікарні. Це найкрінжовіша ситуація, яка зі мною колись ставалась”, – розповів актор.

Артур Логай натякнув, що сильно вдарився у бетонний стовп, внаслідок якого отримав струс мозку. За словами співака, наразі він почувається набагато краще. “Мені вчора діагностували струс мозку, але я вже почуваюся набагато краще”, – зізнався актор. Чимала кількість підписників відразу відреагувала на новину Артура Логая.

Вони підтримали чоловіка та побажали швидкого одужання. Також фоловери порекомендували співаку бути обережнішим та берегти своє здоров’я. Наразі зірка українського шоу-бізнесу активно веде блог та ділиться з підписниками всіма подробицями. За словами Артура Логая, його самопочуття вже набагато краще.

Читайте також: Катерина Кухар висловилась про непрості стосунки зі своїм чоловіком

Не пропустіть