Ми не витримаємо: Олег Винник поскаржився на те, як карантин згубно впливає на український шоу-бізнес

За словами українського виконавця й продюсера Олега Винника, 2021 рік буде неймовірно складним для українських артистів.

Під час свого інтерв’ю для “Зіркового шляху”, Олег розповів, що буде з його концертними виступами, якщо карантин на території України затягнеться.

Варто нагадати, що лише нещодавно Оля Полякова й низка інших артистів вимагали від влади розглянути умови проведення виступів, оскільки сфера культури, на їхню думку, може не пережити затяжний карантин.

Олег, зі свого боку, зазначив, що через обмеження страждає не лише він, але й усі інші люди з якими він працює. Чоловік додав, що потрібно бути неадекватним, аби вважати, що артисти бісяться “з жиру”. Втім, Винник не планує економити на якості своїх виступів, чи співати під фонограму. Зокрема, співак не планує урізати зарплатню своїй команді, у зв’язку з чим він і досі не знає, як бути далі.

За словами продюсера Олександра Горбенка, це велике щастя, що шанувальники Винника не покинули його й продовжують купувати квитки на концерти кумира.

“Вони знаходять можливість, час, сили, здоров’я і кошти, щоб бути з тобою”, – додав Олег.

Читайте також: Позитив гучно пригрозив Олегу Виннику поразкою на “Танцях з зірками”


Не пропустіть