Молочний манікюр: 25 ідей для тих, хто любить красу і простоту

Природність стала одним з головних трендів 2021 року. І це стосується не тільки макіяжу, але й нігтів. Все більша кількість жінок відмовляється від нарощування нігтів, гель-лаків, віддаючи перевагу природному манікюру з мінімальною кількістю дизайну.

Багато знаменитостей також стали відмовлятися від яскравих дизайнів, вибираючи максимально природні відтінки. Одним з головних відтінків в 2021 році став саме молочний. Він дуже сподобався тим, хто шукав золоту середину між природним відтінком нігтів і ідеально білим.

Для того, щоб зробити трендовий молочний манікюр достатньо знайти потрібний відтінок і зверху покрити нігті акрилом або гелем. Верхнє покриття додасть манікюру сяючий ефект і зміцнить його.

Даний манікюр можна зробити і в домашніх умовах, але, звичайно ж, майстер в салоні зробить роботу набагато якісніше і триматися такий манікюр буде довше.

Молочний манікюр підходить для абсолютно будь-якої довжини і форми нігтів. Особливо виграшно даний відтінок поєднується з засмаглою шкірою. Молочний відтінок є універсальним і ідеально поєднується з величезною кількістю інших кольорів.

Молочний манікюр доречний в будь-якій ситуації: чи то якийсь захід, робота, відпочинок на морі або ж звичайне життя.

Молочні відтінки дають величезний простір для творчості. Їх можна доповнювати як мінімалістичним, так і більш складним дизайном.

Дуже красиво виглядають незвичайні дизайни френча на молочній основі. Все залежить від ваших уподобань і креативності майстра.

Читайте також: Кращі мінімалістичні дизайни нігтів для ідеального повсякденного манікюру на осінь 2021


Не пропустіть