7 модних стрижок, які будуть в тренді восени 2021 року

Осінь – чудовий час для того, щоб змінити свій імідж. Адже після спекотного літа, сухого повітря і палючого сонця волоссю потрібен додатковий догляд і в деяких випадках навіть стрижка. Хтось може підстригти тільки кінчики, а хтось наважиться на кардинальні зміни.

Якщо ви вирішили цієї осені кардинально змінити свій імідж, радимо вам звернути свою увагу на ці 7 модних стрижок, які будуть в тренді у прийдешньому сезоні.

Боб-каре

Боб-каре вже довгий час залишається однією з найбільш трендових і універсальних стрижок, яка підходить абсолютно кожній жінці. Боб-каре має величезну кількість варіацій, що дозволяє підібрати стрижку для кожного типу обличчя та волосся.

Така стрижка чудово виглядає як на прямому, так і на кучерявому волоссі і легко піддється укладанню. Також дана стрижка не вимагає частих візитів до перукаря, адже через рівний зріз волосся відростає рівномірно.

Асиметричний боб

Дана стрижка дозволяє скоригувати риси обличчя і додати образу індивідуальності. Варіацій асиметричного бобу також дуже багато. Наприклад, можна зробити рівний чіткий зріз з одного боку, а з іншого залишити довгі пасма або зробити симетричні довгі пасма спереду, а волосся на потилиці зробити коротшим.

Дана стрижка найкраще підходить для дівчат з прямим волоссям.

Короткий боб-каре з рівним зрізом

Варіація каре, яка стала одним з головних трендів цього року. Якщо ви вже давно ходите з цією стрижкою, можете спробувати зробити її коротшою, що додасть вашому образу зухвалості і строгості.

Коротке каре чудово виглядає на будь-якому типі волосся і в будь-який момент дозволяє відростити локони без особливих зусиль.

Драбинка

Якщо ви не хочете розлучатися з довжиною, але хочете змін, зверніть свою увагу на дану стрижку. Пасма біля обличчя можна зробити коротшими, при цьому не зачіпаючи довжину. Дана стрижка підходить жінкам будь-якого віку і також не вимагає частої корекції.

Драбинка дозволяє скорегувати форму обличчя, додає об’єму, легкості та пружності навіть товстому і густому волоссю.

Чубчик в стилі 70-х

Багато жінок скептично ставиться до чубчика, адже вони підходять не всім. Важливо підбирати чубок за формою обличчя. Довгий варіант в стилі 70-х – це одна з найбільш універсальних і трендових варіацій чубчика, яка підходить практично всім.

Піксі

Варіант для найсміливіших і впевнених у собі жінок. З недавнього часу стрижка піксі вважається новою класикою. Варіацій цієї стрижки доволі багато. У цьому сезоні зверніть свою увагу на стрижки гарсон і адеркат.

Каскад

Ще один варіант для тих, хто не готовий розлучатися з довгим волоссям. Цієї осені буде в тренді ледь помітний каскад, з легкими переходами.

Каскадна стрижка надає додаткового об’єму і підходить жінкам з будь-яким типом волосся.

Читайте також: Кращі осінні тенденції в фарбуванні волосся на осінь 2021


Не пропустіть