Модний осінній манікюр: трендові ідеї

Осінь – це пора насичених і глибоких відтінків не тільки в одязі, але й в манікюрі. Нові тенденції пропонують нам експериментувати і креативити. Комбінації з декількох відтінків, поєднання декількох елементів декору, яскраві та креативні відтінки.

Особливою популярністю восени буде користуватися френч. Комусь такий манікюр може видатися занадто нудним і простим. Але із застосуванням незвичайного принта, а також широкої колірної гами можна створити справжній шедевр.

Також дуже популярна техніка із застосуванням різних відтінків на кожен нігтик. Такий манікюр можна зробити в одному стилі і підібрати тони близькі один до одного, або ж навпаки – зробити манікюр контрастним. Такий дизайн буде чудово поєднуватися з образом і будь-якими нарядами.

Не варто забувати про золотий колір. Він буде дуже популярним цієї осені. Для цього можна використовувати золоті блискітки, фольгу або ж пудру з гліттеру. Золотий ідеально поєднується з темними відтінками. Із застосуванням світлих тонів манікюр буде спокійним і стриманим.

Також доречний тваринний принт, але з ним варто бути обережними, оскільки, якщо його буде занадто багато, ця строкатість тільки зіпсує весь образ. З матовим покриттям анімалістичний принт буде виглядати ще краще. Павутинка, хоч і не новий елемент декору, але не втрачає своїх позицій. З нею ідеально поєднується будь-який колір. До неї можна додати пару страз або блискіток.

Восени особливо популярний принт з листям. Тут можна використовувати теплі тони. Такий манікюр вважається одним з головних трендів осені. Також сміливо можна додати золоту фольгу і блискітки.

Читайте також: Гарний осінній манікюр: 15 стильних варіантів


Не пропустіть