Влад Яма висловився стосовно стосунків з Наталією Могилевською

Український хореограф й суддя нового сезону проєкту “Танці з зірками” Владислав Яма розкрив подробиці знайомства з виконавицею Наталією Могилевською.

Під час свого інтерв’ю в рамках шоу “Кава з перцем” чоловік висловився стосовно того, чи був у нього роман зі співачкою. За словами танцюриста, ознайомився він з творчістю Наталії ще за два роки до їх офіційного знайомства. Вже тоді Владислав зрозумів, що співпрацювати з Могилевською доволі важко. Як зазначив хореограф, його вразило те, як жінка лаяла одного з артистів-початківців. Владислав іронізує, що в житті не чув подібних слів від представниць прекрасної статі.

Аби під час шоу не виникли схожі інциденти, Яма одразу поговорив з Наталією й дав їй зрозуміти, що зал — це святе місце. Якщо їй потрібно з кимось сваритися, то їй необхідно робити це поза межами танцювального майданчика. Зокрема, танцюрист заборонив жінці лаятися під час репетицій.

В кінці Владислав висловився стосовно чуток про їх роман. Чоловік зазначив, що “флюїди” між ними були лише на паркеті шоу під час виконання танцю.

Читайте також: Влад Яма зворушив атмосферною фотосесією з дружиною на рожевому озері


Не пропустіть