Модний макіяж осінь-зима 2021: цікаві новинки для стильних красунь

Примхлива мода змінюється не тільки на одяг і взуття. Кожен сезон несе з собою нові ідеї створення модного макіяжу. Восени і взимку поточного року модниці будуть виглядати дещо по-іншому, ніж в минулому році.

В тренді «натуральність». Однак, прихильниць креативу теж не обійшли стороною: в тренді різноманітні стрілки, смокі айс, яскраві тіні.

Кожна жінка з урахуванням віку, типу шкіри і способу життя зможе підібрати для себе той макіяж, який змінить її в кращу сторону.

Матова шкіра

Шкіра обличчя, що відрізняється вологим блиском, що отримала назву дельфіняча шкіра, тепер не буде котируватися. Цей сезон ознаменується створенням макіяжу з матовою шкірою. Сучасні тональні засоби вирізняються рідкою текстурою, що надає шкірі ефекту бархатистості і максимально натурального вигляду.

«Голе» обличчя

Головна умова цього макіяжу – створення ідеально рівного тону шкіри. Жінки домагаються такого ефекту з використанням бази під макіяж і ВВ-крему.

Замаскувати розширені пори обличчя і надати шкірі здорового сяйва допоможе грамотно підібраний праймер.

Вії в стилі «павукові лапки»

Не можливо перестати дивуватися мод. Те, що ще в минулому сезоні вважалося великою помилкою в макіяжі очей, тепер оголошено трендом. Візажисти запевняють, що тільки за допомогою фарбування вій тушшю в стилі «лапок павука», а по-простому злиплих вій, можна домогтися неймовірного ефекту розкритих очей. Створювати такі лапки простіше простого: наносимо на вії більше туші, поки вона не склеїть їх між собою.

Стильний смокі айс

Стильний макіяж очей вітає повернення смокі айс. Класичний димчастий ефект в темно-сірих тонах не буде суперечити різнобарвним смокі айс, підібраним в колір до райдужної оболонки очей.

Олівець для очей, необхідний для створення смокі айс, потрібно добре розтушувати.

Глянцеві губи

Дзеркальний блиск губ буде притягувати до себе зачаровані погляди чоловіків. Осінь і зима пройдуть в атмосфері привабливого акценту глянцевих губ. Особливо ефектно вони будуть виглядати в варіанті вечірнього макіяжу. У повсякденному макіяжі доцільніше використовувати нюдовий глянець, а для святкових урочистостей підійде колір бордо.

Вивчивши тенденції і тренди модного макіяжу осінньо-зимового періоду 2021-2022 року, ви зможете створювати стильні привабливі образи.

Читайте також: Трендові светри на осінь 2021


Не пропустіть