Модний колір волосся зими 2022: стильні ідеї для перетворення

Фарбування волосся вже давно увійшло в моду. Цією процедурою користуються багато жінок, які бажають перетворити свій зовнішній вигляд. Мода не постійна. Кожного нового сезону стилісти розповідають про нові модні кольори волосся. А що буде у тренді цієї зими?

Модні відтінки червоного: махагон та бургунді

Взимку прийнято підбирати більш темну та глибоку палітру. Тому яскраво-червоний колір для фарбування краще залишити для теплого сезону, а зараз вибрати насичені відтінки червоного у вигляді чарівного махагону або витонченого бургунду. Ці два тони взимку 2022 року будуть на піку популярності, тому що мають воістину чарівну властивість облагороджувати будь-який образ модниці.

Трендовий платиновий відтінок

Платиновий блонд поза конкуренцією. Його, як і раніше, вважають найпопулярнішим відтінком зими, і новий сезон не виняток. Платинове фарбування чудово підходить молодим і амбітним жінкам, які хочуть додати у свій імідж більше солідності. А зрілі модниці дозволять собі розслабитися і виглядати при цьому надзвичайно.

Плавні переходи кольорів

Стильний балаяж, чарівні шатуш та омбре чудово виглядають на всіх трендових стрижках незалежно від довжини. І взимку 2022 року не варто відмовлятися від цих фантастичних технік. Головна перевага фарбування – це абсолютно новий імідж, але з мінімальним збитком для структури волосся.

Натуральний русявий – головний тренд сезону

Новий сезон повністю змінює уявлення про фарбування. Стилісти пропонують модницям підкреслити свою природну красу, а для цього підібрати фарбування у натуральних відтінках. Нарівні з шоколадним тоном знаходиться і гарний русявий колір, який однаково добре виглядає на будь-яких жінках.

Рожеві відтінки для сміливих модниць

Якщо у вас з’явився дух бунтарства і ви втомилися від однотипних фарбувань, тоді цієї зими варто повністю обнулити свій імідж і пофарбувати волосся в рожевий відтінок. Можна змішати його з платиновим кольором, щоб отримати прекрасний і стильний перехід на своєму волоссі.

Модні відтінки зими 2022 – це велика різноманітність модної палітри. Кожна жінка зможе повністю змінити свою зовнішність, використовуючи сучасні та стильні техніки для фарбування.

Читайте також: Модні зачіски зими 2022: трендові ідеї


Не пропустіть