Модні зачіски зими 2022: трендові ідеї

Взимку 2022 року на модниць чекає безліч цікавих новинок і не тільки в одязі, а й у зачісках. Усі укладки дуже легко зробити своїми руками, але попередньо потрібно правильно підібрати стрижку та модне фарбування.

Асиметричні зачіски

Головний тренд зими 2022 – це модна асиметрія. Багато жінок одночасно вибирають собі стрижки з різними по довжині пасмами, але також є можливість зробити таке укладання на зачісці з рівним зрізом. Потрібно додати об’єму біля коріння і прибрати все волосся на один бік, тим самим отримати карколомний образ.

Яскраве фарбування та коротка стрижка

У новому сезоні стилісти пропонують вибирати натуральне фарбування чи створювати образ яскравої пані. Для цього варто зробити ультрамодну коротку стрижку та пофарбувати волосся у барвисті відтінки. Дозволяють найбожевільніші поєднання! Таке фарбування та стрижка дозволять отримати стильну зачіску зими 2022 року.

Неймовірний об’єм та сміливе фарбування

Об’ємні зачіски – це можливість надати образу трохи більше інтриги. Розкішний імідж можна зробити ще більш помітним, якщо вибрати сміливе фарбування. У 2022 трендове колорування з гарними переходами особливо користується популярністю. Тандем з об’ємної зачіски та яскравого волосся підкреслить бездоганність стилю будь-якої жінки.

Строгі прямі зачіски

Якщо ви поки що не готові до сміливих експериментів, тоді пропонуємо вибрати просту але ефектну зачіску. Пряме волосся – це строгий образ найчарівнішої модниці. Така зачіска однаково добре виглядає на будь-якій довжині волосся.

Розкішні хвилясті локони

Трендові хвилясті локони знову оволоділи усією hair-індустрією. Прекрасні повітряні хвилі, ламані, щільні кучері і химерні варіанти – вибирайте трендове укладання, яке найбільше підходить до вашої стрижки.

Стильні зачіски та укладання 2022 подарують вам безліч модних і красивих образів на всю зиму. Представлені варіанти можуть спробувати на собі молоді дівчата, так і зрілі жінки.

Читайте також: Модні короткі стрижки з чубчиком для жінок 40-50 років 2022


Не пропустіть