Модний колір волосся 2022: 10 трендових варіантів фарбування

Сумуєте стосовно того, що на порозі вже зима? Як вам така ідея: виберіть серед трендових кольорів волосся улюблений і запишіться до майстра, щоб зустріти зиму та Новий рік оновленою зовні та всередині. У цій добірці ми зібрали найкрутіші варіанти фарбування на будь-який смак: тут і вишукані натуральні відтінки, і максимально оригінальні, але головне — усі вони будуть в тренді 2022 року! Надихайтеся і готуйтеся до змін.

Палений апельсин

Складно уявити більш незвичайне новорічне фарбування, ніж це: цитрусовий відтінок більше за будь-який інший миготить на святковому столі, але чомусь на волосся наносити його пробували дуже небагато жінок. Тепер все зміниться: поспішайте, і зможете зустріти 2022 рік з найсвіжішим трендом на голові.

Попелястий блонд з темними корінцями

Якщо ваш натуральний колір волосся відрізняється від попелястого блонду, то це фарбування не тільки освіжить образ, але й буде дуже раціональним: натуральний відтінок плавно переходитиме в новий, і корінці в міру свого росту не доведеться перефарбовувати. Так що, якщо ви не плануєте ставати найчастішим відвідувачем салону, цей варіант просто ідеальний для вас!

Золотий блонд

Фіолетові шампуні для нейтралізації жовтизни в 2022 році більше не маст-хев: теплий золотистий відтінок волосся нарешті вибив собі заслужене місце в трендах фарбувань. Такий блонд не тільки буде гарно переливатися з першими променями весняного сонця, а й встигне зігріти вас взимку — вибирайте його, не пошкодуєте!

Вогняно-рубіновий

Зірці «Ігри в кальмари» Чон Хо Ен довелося відмовитися від улюбленого та унікального кольору волосся заради ролі Се Бек. На щастя, нам на такі жертви йти поки не потрібно: можна сміливо фарбуватися в вогняно-рубіновий і привертати до себе погляди.

Карамельний

Варто подивитися на цей чарівний колір волосся, як з’являється відчуття, ніби відчуваєш запах теплого карамельного капучино і свіжих ірисок, так що таке фарбування, крім усього іншого, може навіть допомогти з тренуванням сили волі: солодощів під рукою іноді може не буде, і доведеться навчитися справлятися з сильним бажанням перебити апетит побачивши волосся карамельного відтінку.

Розкішний темний відтінок волосся

Англійською цей відтінок називається “expensive brunette”, так що якщо хочеться виглядати дорого, він ідеальний для цього підійде. Простіше кажучи, це фарбування не один тон, а кілька різних але схожих. Це створює ілюзію складнішого фарбування, яке ніби переливається на сонці. У цьому фарбуванні каштанові, карамельні, мідні, попелясті відтінки – краса!

Темне волосся з освітленими пасмами

Фарбування пасм біля обличчя money piece досі в моді! Тому сміливо повторюйте цей тренд на своєму волоссі. По-перше, виглядає він красиво та стильно. А по-друге, з ним ви зможете побачити, як виглядає на вас блонд.

Пастельний рожевий

Найніжніший варіант фарбування наступного року – світло-рожевий. Він круто виглядає і у свіжому вигляді, і якщо ваші корінці вже відросли, а колір трохи змився. Доводить це Гейлі Бібер: вона вже давно зрозуміла, як носити волосся яскравих та ніжних відтінків.

Рудий

Руде волосся завжди у тренді! Взимку воно красиво і контрастно поєднується з білим снігом навколо, навесні та влітку — ідеально виглядає із зеленими рослинами, а восени стильно виглядає із пожовклим листям. Так що, якщо ви не любите міняти колір волосся кожного сезону, у 2022 будьте вірними рудому.

Платиновий блонд

Аня Покров уже давно передбачила всі тренди наступного року. Наприклад, платинове фарбування. Воно красиво виглядає на жінках багатьох типів зовнішності, тому обов’язково зверніть увагу на такий холодний відтінок блонду, якщо хочете освітлити волосся у новому році.

Читайте також: Модні стрижки на коротке волосся для жінок 40-50 років: розкішні та трендові варіанти


Не пропустіть