Модний французький манікюр 2022: цікаві ідеї зі стразами, бісером та гліттером

Французький манікюр не виходить із моди і, в якомусь сенсі, вже перетворився на класику. Але останні кілька років нейл-майстри пішли далі і почали активно експериментувати з новими варіантами та формами вже банального френчу. Тепер вони пропонують зафарбовувати кінчики нігтів не лише білим лаком, а й яскравішими кольорами, а також прикрашати їх за допомогою страз, бісеру та гліттеру. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі кілька десятків надихаючих ідей оновленої версії французького манікюру – залишається тільки вибрати фото, що сподобалося, і показати його своєму майстру!

У наших минулих матеріалах про актуальні тренди сезону ми вже розповідали про градієнтний, райдужний та обмре-френч — варіанти, які можуть зачепити шанувальниць класичного французького манікюру. Тепер зосередимося на оригінальних ідеях френчу із блискучими кінчиками.

Такий нейл-дизайн зазвичай створюється за допомогою лаків з гліттером, блискучого бісеру та страз різних кольорів та розмірів. Яскравіші варіанти блискучого френчу можна залишити для свят та особливих випадків, а ніжні та лаконічні цілком підійдуть і на кожен день.

З альтернативною версією френча зараз експериментують і багато зірок. Останнім часом нейл-дизайн із блискучими кінчиками можна було побачити на нігтях Тіа Маурі та інших селебрітіз.

Читайте також: Модний манікюр на зиму 2022: ідеї, які ви легко втілите у життя


Не пропустіть