Модні відтінки волосся, які приховують сивину

Сиве волосся – аж ніяк не привід сумніватися у своїй жіночності та привабливості. Однак, деяких жінок срібло у волоссі все ж таки змушує комплексувати, тому вони методично підфарбовують його. Щоб не довелося зайвий раз турбуватися про зачіску та маскувати сиві пасма спреєм або тінями для волосся, краще вибрати грамотне фарбування. У цій статті ми поділимося з вами 5 стильними варіантами від колориста Лореаль Ентоні Нітсона та посла Olaplex та Evohair Тома Сміта.

Холодний блонд

Холодний блонд вправно маскує сивину, що відросла у волоссі, адже сам світлий відтінок близький за кольором до платинового. Максимально непомітно сивина росте у тих блондинок, чиє волосся спочатку було сивим практично на 100% – так однорідний білий корінь не кидається в очі на тлі білявих пасм.

Полуничний блонд

Полуничний блонд делікатно відростає на сивих жінках за рахунок мінімального розмаїття між основним кольором волосся і практично безбарвним корінням. А якщо виконати на пасмах невелику розтяжку до кінчиків, освітлюючи прикореневу зону, то можна взагалі не фарбуватися по 2-3 місяці.

Ейр тач

Ейр тач – складна техніка фарбування, в якій майстри освітлюють найтонші пасма волосся. При цьому самих пасм дуже багато і вони не виглядають, як мелірування, а створюють враження локонів, що вигоріли на сонці. Дифузну сивину з фарбуванням Air Touch ніхто навіть не помітить за рахунок неоднорідності кольору по всій довжині волосся.

Мелірування світлим відтінком

Прародитель техніки Ейр Тач — класичне мелірування, за допомогою якого теж можна ефективно приховати сивину, що відростає. Єдина відмінність двох варіантів фарбування – ширина пасм. В меліруванні прядки більші, а, значить, ефект маскування сивого волосся у нього менш виражений. Якщо у вас поодинокі сиві пасма, розсіяні по всій голові, можна сміливо пробувати цю техніку.

Карамельний відтінок

Проміжний відтінок між світлою і темною гамою кольорів – теплий русявий колір. Нехай він не ховає сивину, зате й не видає її, як темні чи руді фарби. Карамель – вибір жінок, які не хочуть фарбуватися в блонд або робити дороге складне фарбування, але готові раз на місяць прийти до майстра професійного тонування.

З сивиною легше боротися, коли є вірний союзник — професійний колорист чи перукар. Але й самотужки впоратися можна. Тільки важливо не помилитися з вибором фарби. Фахівці радять купувати ту, яка позначена після номера тону двома нулями — 00. Це маркування означає, що фарба призначена спеціально для сивого волосся. Знайти таку можна в магазині професійної косметики, а Рябіну і Гарньєр з мас-маркету — забути і більше ніколи не згадувати.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком, які будуть в моді в 2022


Не пропустіть