Модні та стильні короткі стрижки 2022 для жінок 40-50 років

Короткі стрижки мають необхідний шарм, який зможе ушляхетнити образ будь-якої жінки. Але головна перевага короткої довжини – це незаперечна зручність при створенні щоденних зачісок. Ще один момент – це яскравий ефект, що омолоджує. Всі ці якості дозволяють жінкам 40-50 років виглядати особливо стильно та привабливо у новому сезоні.

Актуальне каре для жінок 40-50 років

Каре виглядає ефектно на молодих дамах, але зрілим леді 40-50 років ця стрижка дозволить знову повірити у свою красу. У цієї стрижки існує доволі багато варіантів, старшим жінкам варто придивитися до класичного каре як з чубчиком, так і без нього, ще добре підходить симбіоз модних форм – боб-каре. Стилісти гарантують, що каре здатне відновити втрачену привабливість.

Стильна піксі для жінок 40-50 років

Піксі – одна з найбільш затребуваних та стильних стрижок сучасності. Коротку зачіску вибирають не лише зрілі жінки, а й молоді яскраві дівчата. Особливість піксі – ефектний об’єм на маківці та ідеальна форма. З цією стрижкою можна вибрати будь-який чубчик, але жінкам після 40 найкраще підійде подовжений або косий чубчик.

Елегантний гарсон для жінок 40-50 років

Гарсон – головний хіт 2022 року. Стилісти та модниці вирішили ще раз придивитися до цієї простої та легкої стрижки. Гарсон перетворює імідж жінки, дарує їй особливу легкість у образі та невеликий шлейф зухвалості. У 40-50 років ця стрижка також додає необхідної строгості та елегантності. Як ви вже встигли зрозуміти, гарсон – це практична та трендова стрижка наступного року.

Жіночий боб для жінок 40-50 років

Настільки яскравої та популярної стрижки як боб просто не знайти. Ця стрижка з нами вже дуже довгий час і знову в 2022 році ця зачіска вийде в тренди. Чому боб вибирають жінки 40-50 років? Тому що це єдина форма, яка не тільки омолоджує та освіжає образ, але й надає зовнішньому вигляду інтригуючої нотки, яку помітить кожен у вашому оточенні. Стильний боб у будь-яких варіаціях чудово підкреслить переваги жінки та непомітно приховає зморшки.

Жінки після 40 часто роблять ставку на короткі стрижки. Враховується факт, що така довжина спрощує процес створення ідеального образу на кожен день. При цьому жінки не забувають, що короткі зачіски ефективно омолоджують будь-який зовнішній вигляд.

Читайте також: Модні та прості варіанти укладання волосся 2022


Не пропустіть