Модні та розкішні ідеї макіяжу та зачісок на Новий рік 2022

Новий рік вже практично на порозі, тож треба зустріти його гідно! Продумайте заздалегідь свій образ і, звичайно ж, крім вбрання не забудьте про зачіску та макіяж. Ефектні яскраві та розкішні ідеї на Новий рік представлені в цій публікації, залишайтеся з нами.

Яскраві стрілки, прикрашені стразами + легкий серпанок, що візуально збільшує очі – чудовий варіант акцентного макіяжу для новорічної ночі. Вибираючи яскравий макіяж очей, губи краще залишити нейтрального нюдового кольору.

Високий хвіст і розпущені кілька пасм біля обличчя + нюдовий макіяж з виразними губами – зачіска та макіяж, які чудово підійдуть до багатьох святкових нарядів та аксесуарів.

Повітряні кучері та яскраві очі з витонченою стрілкою – варіант для виразних особистостей, які люблять звертати на себе увагу.

Проста, швидка і водночас дуже ефектна зачіска, яку зможе повторити кожна з вас – це високий хвіст із хвилястим волоссям. Прикрасити цю зачіску можна ефектною шпилькою або гумкою зі стразами.

Яскравий димчастий погляд з винними відблисками + рівний тон обличчя + нюдові губи з матовим фінішом – чудовий варіант для модниць, які хочуть наголосити на своєму пронизливому погляді.

Макіяж у трендових бузково-бордових відтінках ідеально підійде блакитнооким красуням. Губи в цьому випадку краще залишити нейтрального кольору з глянцевим фінішом.

Виразні стрілки + яскраво-червоні губи – класика, яка прикрасить абсолютно кожну модницю. Цей варіант макіяжу також можна використовувати для різноманітних стилістичних вбрань.

У новорічну ніч можна дозволити собі багато чого, навіть макіяж з великою кількістю стразів та золотими феєричними стрілками. Темношоколадні губи в даному випадку є чудовим завершенням святкового образу.

Накручене волосся, зібране в елегантну мальвінку та прикрашене об’ємним шовковим бантом один з ефектних варіантів зачіски, яку легко повторити в домашніх умовах, не витрачаючи багато часу.

Якщо вам потрібна швидка та ошатна зачіска, а часу на її створення у вас немає, скористайтесь обручем зі стрічками зі страз.

В якості святкової зачіски також можна розглядати ефектний високий пучок, прикрашений об’ємним атласним бантом.

Читайте також: Новорічні зачіски та укладки для всіх типів волосся: тренди 2022 року


Не пропустіть