Модні стрижки з чубчиком: тенденції 2022 року

Кожна жінка хоч раз у житті, але відстригала собі чубок. Іноді результат перевершує всі очікування, в інші моменти хотілося якнайшвидше його відростити. Чубчик – це найбюджетніший і найлегший варіант кардинально змінити свій образ, при цьому його завжди можна прибрати і знову повернутися до колишнього зовнішнього вигляду. Сьогодні ми розповімо вам про наймодніші та стильні чубчики, які носитимуть модниці у 2022 році.

Косий чубчик

Торік, та й у 2022 році на першому місці залишиться незрівнянний скошений чубчик. Цей варіант чудово підходить під будь-яку довжину волосся. Незважаючи на його досить зухвалий вигляд, косий чубчик все одно чудово виглядає як на молодих, так і на зрілих жінках. Якщо ви не хочете постійно вкладати волосся і намагаєтеся вибирати стрижки з практичного боку, то косий чубчик – це саме те, що вам потрібно.

Подовжений чубчик

Головний тренд 2022 року – подовжений чубчик. Кокетливі довгі пасма акуратно приховують усі недоліки обличчя, тому чубчик вибирають для коротких стрижок на кшталт піксі та боб. Головна перевага чубчика – це універсальність, що дозволяє змінити образ жінки у віці. Його можна лише злегка укладати або просто прибирати за вухо, також такий чубчик дуже ефектно виглядає в урочистих зачісках.

Чубчик-шторка

Модна тенденція минулого року увірветься і у 2022 рік. Стильний чубчик-шторка також називається голлівудським, оскільки саме його обирають усі зіркові жінки. Чубчик оформляється дуже просто але, в той же час, її ефектний вигляд буквально обнуляє образ і створює імідж витонченої та кокетливої ​​модниці. Одна з помітних переваг чубчика – це можливість витратити всі кілька хвилин, щоб чубчик лежав у потрібному форматі.

Рваний чубчик

Завдяки популярності шегі – дуже модної зухвалої стрижки, не менш затребуваним став рваний чубчик. Цей вид передбачає пасма різної довжини, які приховують більшу частину обличчя але залишають інтригуючий погляд модниці. З таким чубком жінка виглядає настільки ефектно, що неможливо відірвати погляд. Жінки вибирають рваний чубок, коли хочуть внести нотку новизни у свою колишню стрижку.

Короткий чубчик

Укорочений, зухвалий чубчик – це вибір активних та стильних жінок у 2022 році. Підходить варіант далеко не всім жінкам, тому що головна особливість – максимально відкритий вигляд. Але навіть це не лякає милих леді, такий чубчик дуже люблять зрілі жінки, які вибирають для себе модну ультракоротку піксі. Вкладають його не тільки у природному прямому вигляді, але й брутально прибирають нагору.

Якщо ви ще не визначилися, який чубчик вам може підійти, пропонуємо ознайомитися з фотографіями варіантів класичних та креативних чубчиків, які будуть популярними у цьому році.

Читайте також: Модні стрижки 2022: 5 варіантів, від яких у чоловіків дух захоплює


Не пропустіть