Модні стрижки осені 2021: варіанти для тих, хто не любить довге волосся

Усупереч поширеній думці, не всі жінки люблять довге волосся і не всі чоловіки віддають перевагу довговолосим. Короткі стрижки теж можуть бути сексуальними, яскравими і привабливими. Давайте подивимося на кращі актуальні варіанти таких зачісок.

Для тонкого волосся однією з кращих стрижок вважається класичний короткий боб з шарами на потилиці. Ця ж стрижка ідеально підійде власницям круглого обличчя за рахунок рваних пасом і точної форми стрижки.

“Бобоманія”, здається, не хоче закінчуватися. У цьому сезоні також в моді короткі закруглені боби зі злегка шаруватою текстурою. Це один з найбільш зручних варіантів для тих, хто не хоче витрачати багато часу на зачіску.

Супер-коротке каре, яке буде чудово виглядати і в такому хвилястому укладанні, і з прямим волоссям. Бічний проділ додасть об’єму і фактури вашим локонам.

Ще коротше? Тоді як щодо такого піксі-бобу? На тонкому м’якому волоссі ця стрижка виглядає приголомшливо! Завдяки шарам, формі стрижки і льняному блонду створюється відчуття, що волосся насправді набагато більше.

Довга піксі з хаотиною укладкою і світлими пасмами. Така стрижка добре підходить волоссю, якому потрібно трохи пишності. Чубчик додає об’єму, а коротка потилиця – врівноважує форму.

Якщо хочете привнести щось свіже в своє каре, попросіть майстра підстригти волосся бритвою замість ножиць. Результат вас приємно здивує – стрижка вийде фактурною, злегка рваною і стильною.

Вузька піксі з тонкими шарами. Це той варіант стрижки, який зробить ваш овал обличчя більш чітким, а риси – виразними. Класний відтінок блонду доповнить стрижку.

Рвана текстурна шеггі на тонкому волоссі виглядає повітряно і красиво але тільки, якщо використовувати правильнізасоби для укладки. Щоб не перенавантажувати тонке волосся, наносьте мус на корені в невеликій кількості і використовуйте суху текстуруючу пудру.

Об’ємний Піксі-боб з тонкими шарами. Для прямого волосся ця стрижка підходить просто ідеально. Гострі кінчики надають образу настрою рок-зірки!

Елегантна та об’ємна піксі. Довгі шари на маківці і чубчик набік надають необхідного об’єму волоссю. Короткі скроні відкривають шию і вилиці, демонструючи плавні чіткі лінії.

Кудлата шеггі з чубчиком. Тонкому і густому волоссю ця стрижка підходить чудово, адже локони виходять фактурними, об’ємними і більш щільними на вигляд.

Графічні піксі з пасмами-пір’ям. Це швидка і легка зачіска, яка вкладається кількома рухами. Для тих, хто хоче подовше поспати вранці – це підходящий варіант.

Коротка піксі з пасмами-пір’ям добре буде виглядати і на густому і на тонкому, і на рідкому волоссі. Не забудьте про відповідне забарвлення, адже правильний колір доповнить стрижку.

Якщо вашій короткій стрижці потрібно трішки пишності, зробіть глибокий бічний проділ, відростіть трохи довший чубок і зробіть легку скуйовджену укладку.

Чудовий м’який боб із шаруватою потилицею і довгим чубчиком. Це та сама стрижка, яка легким рухом прибере з вашого обличчя “зайві” роки.

І ще один варіант антивікової короткої стрижки, яка виглядає сучасно і стильно. Хіба після такого захочеться вибрати “бабусин” гарсон?

Читайте також: Наймодніші варіанти фарбування волосся на осінь 2021: 7 головних трендів


Не пропустіть