Модні стрижки осені 2020: ідеї, які викликають тільки захват

Кожній жінці цієї осені допоможуть додати впевненості в собі унікальні і трендові стрижки. У даній публікації вашій увазі представлені наочні приклади сучасних стрижок, які викличуть у вас захват.

Чарівна і жіночна стрижка «каре-боб» – головною перевагою даної стрижки є універсальна довжина волосся, актуальне філірування, яке піднімає і робить волосся візуально більш пишним, густим і об’ємним.

Ідеальна довжина волосся в стрижці «подовжений боб» робить вас молодшими, а також дозволяє експериментувати з різними укладаннями і зачісками. Голлівудська хвиля, грайливі локони, ажурне плетіння, і навіть низький пучок буде виглядати ідеально на даній стрижці.

Стильний подовжений чубчик з актуальним філіруванням + довга «рвана» стрижка – ця композиція перетворить будь-яке тьмяне, тонке та «мертве» волосся. Якщо ви володарка такої шевелюри, якій не вистачає ідеального прикореневого об’єму, тоді сміливо зупиняйте свій вибір саме на даній стрижці з подовженим чубчиком, феєричний результат вам буде забезпечений.

Асиметричне «каре» – ще одна ідеальна модель стрижки, завдяки якій багато сучасних жінок повірили в себе і полюбили своє неідеальне від природи волосся. Середня довжина волосся робить образ доглянутим, а також молодим. Неважливо пряме або кучеряве у вас волосся, знайте, що стрижка «каре» вам відмінно підійде.

Актуальна стрижка «каре» + трендова техніка фарбування «шатуш» – тандем, який закохає в себе як юних, так і зрілих модниць восени 2020. Завдяки гармонійному переходу від темного кольору в світлий, створюється видимість густої і доглянутої шевелюри.

Легкий хаос на голові в цьому сезоні вітається, для створення актуального тренда достатньо вибрати для свого іміджу бездоганну і стильну стрижку “боб” з подовженими пасмами біля обличчя. Скуйовджені пасма волосся виглядають максимально об’ємно і при цьому стильно.

Читайте також: Стильні зачіски для волосся, довжиною до плечей: трендові варіанти осені 2020


Не пропустіть