Модні стрижки для жінок після 40 років на середнє пряме волосся

Після 40 років підібрати стрижку найпростіше. Важливо враховувати особливості свого обличчя та підібрати зачіску так, щоб вона могла омолодити образ. Багато жінок у цьому віці часто роблять ставку на стильні короткі зачіски, такі як піксі, боб і коротке каре. Але іноді хочеться покрасуватися своїми розкішними кучерями. Спеціально для вас ми зібрали найкрасивіші та привабливі стрижки на пряме волосся середньої довжини.

Каскад

На першому місці завжди незрівнянний та стильний каскад. У стрижки безліч варіантів, і це не тільки класичний перехід довжини. Жінкам після 40 років з прямим волоссям чудово підійде зухвалий рваний каскад або з градуюванням, також зачіску можна урізноманітнити милою косою або подовженим чубчиком. Безперечна перевага каскаду – це гарний і помітний об’єм, навіть якщо у вас від природи тонке і пряме волосся.

Драбинка

Якщо на сміливі експерименти зі своїм волоссям ви не готові, то після 40 років завжди можете вибрати просту драбинку. Незважаючи на простоту створення, стрижка все одно виглядає дуже ефектно. В основному завдяки різним по довжині пасмам спереду можна отримати привабливу ​​нотку, яка приховає багато недоліків обличчя і зробить пряме волосся більш привабливим. Ззаду залишають прямий зріз, що дозволяє урізноманітнити свої звичні варіанти укладання.

Подовжене каре

Більш жіночна стрижка подовжене каре виглядає на дамах після 40 років неймовірно розкішно. Середня довжина та косий зріз, а також подовжені спереду пасма доповнять образ фатальної красуні. З подовженим каре найкраще виглядає довгий чубчик, а для повноцінного стильного іміджу можна взагалі від нього відмовитися.

Середні стрижки для красунь після 40 років є поєднанням жіночності, стилю і практичності. У цьому віці дами вміло розпоряджається своїми локонами, тому багато молодих дівчат часто беруть із них приклад.

Читайте також: Трендові стрижки 2022, які не вимагають укладання та виглядають дорого


Не пропустіть