Антон Лірник поділився результатами свого схуднення

45-річний Антон Лірник поділився своїм досвідом перебування у детокс-клініці. Шоумен пояснив, що за його вагою стежить дружина Марина.

Відомий український шоумен та телеведучий зазначив, що дружина старанно дотримується здорового способу життя і раніше часто експериментувала з дієтами. Під її впливом Лірник погодився пройти детокс у спеціалізованій клініці.

«Я зараз на окремому харчуванні. Дружина окремо їсть, я окремо. Тому що вона фанат, намагається спробувати все на собі, вона експериментатор. Але врешті-решт вона дійшла найправильнішого рішення – збалансоване харчування. Потрібно йти до лікаря. Не потрібна шокова терапія. Я був на детоксі – це зовсім інше. Це чистка організму», – пояснив Антон.

За словами артиста, два тижні перебування в детокс-клініці по вартості коштували йому автомобіля. Лірник розповів, що йому довелося серйозно обмежити себе в їжі та проходити процедури очищення кишківника.

«Тебе садять на жорстку дієту але збалансовану, щоб був присутній весь комплекс вітамінів та мікроелементів. Організм не страждає. Робляться крапельниці, душ Шарко, масажі, все одразу. І клізми. Але це не клізми – це апарати для очищення кишечника, які коштують дорожче, ніж мій перший автомобіль», – зазначив комік.

Лірник підкреслив, що лікувальне голодування не завдало шкоди його організму, і він отримував усі необхідні мікроелементи. Під наглядом лікарів Антону вдалося скинути 6 кілограмів за два тижні.

«Мною займався добрий фахівець, я не сідав попою на гейзер, все нормально. Я був під наглядом лікарів. Всі так лають клізми, а нічого не говорять про випадки, коли людині вшивають половину шлунку. На клізмах я скинув чотири кілограми, потім ще два», – розповів Антон.

Читайте також: Дзідзьо показав рідкісне фото з мамою, яка приїхала з Португалії в день його народження


Не пропустіть