Модні короткі стрижки осені 2021: найкрасивіші новинки

Короткі стрижки знову зайняли лідируючі позиції в хіт-параді модних зачісок. Восени 2021 року представлено дуже багато варіантів стильних стрижок, які настільки відрізняються одна від одної, що неможливо відразу визначитися з вибором. Коротке волосся – це завжди сміливо, оригінально і жіночно. Давайте разом дізнаємося, які тренди в світі коротких стрижок чекають нас в новому сезоні.

Піксі

Почнемо зі старичків. Піксі вже користується популярністю протягом кількох років, ця зачіска впевнено тримає першість. Бездоганна піксі створена для екстремалок, творчих особистостей та ділових модниць. Розбіг жінок, які готові виконати цю стрижку, найбільший. Стилісти стверджують, що в цьому сезоні краще вибирати найкоротший, градуйований варіант стрижки. А укладку робити хаотичну, буквально створену на швидку руку.

Боб-каре

Головний тренд – натуральність але й краса залишається в моді. Тому елегантні та романтичні модниці можуть бути спокійними, тому що і короткі стрижки допоможуть створити найрозкішніший жіночний образ. І перша стрижка, про яку варто сказати – це боб-каре. Тільки в цьому сезоні пропонують стрижку зробити трохи коротшою з більш вираженим прямим зрізом. Зірки вже давно облюбували цю зачіску, тому нам, звичайним модницям, не варто від них відставати.

Коротке каре

І наша найулюбленіша стрижка залишається в цьому сезоні найпопулярнішою. Коротке каре з зухвалим коротким чубчиком зможе створити образ фатальної красуні. Ідеальна стрижка добре виглядає як на білявках, так і на темноволосих красунях. А руді жінки з каре підкорять серце будь-якого чоловіка. Цей варіант з кожним новим сезоном стає все коротшим, що ні краплі не псує його неперевершений ефект.

Андеркат

Найсміливіші, розкішні і зухвалі модниці не будуть розмінюватися на прості стрижки. Вони вибирають яскравий образ і модну стрижку андеркат. Виголені скроні і потилиця та пишна копиця волосся на маківці – головні риси сміливої стрижки. Жінці, яка зважиться на такий образ, можна тільки позаздрити, адже саме вона стане головною прикрасою будь-якого вечора.

Експериментальні стрижки

Короткі стрижки – це найкраще поле для експериментів. Якщо ви вже наважилися на таку довжину, тоді не варто розмінюватися на дрібниці. Пробуйте різні варіанти, наприклад, вибриті скроні в каре або прибирайте волосся з потилиці при бобі, фарбуйте волосся в яскраві відтінки. Головний осінній тренд – це вміння правильно самовиражатися через свою коротку стрижку.

Восени ми побачимо найрозкішніших красунь, які обрали для свого іміджу короткі стрижки. Точно не буде нудно та одноманітно, так як вибір зачісок неймовірно величезний. Ви завжди можете залишитися вірною класиці і вибрати жіночну коротку стрижку або урізноманітнити образ зухвалою стрижкою.

Читайте також: Модні зачіски з гумками для волосся, які підійдуть дівчаткам-школяркам


Не пропустіть