Мер’єм Узерлі розсекретила ім’я новонародженої донечки та показала її обличчя

37-річна Мер’єм Узерлі зробила подарунок шанувальникам. Німецько-турецька актриса перестала приховувати зовнішність другої дитини.

Зірка насолоджується материнством і сімейною ідилією. Артистка виховує двох дітей. На початку січня вона подарувала шестирічній Ларі сестру. Мер’єм не стала довго тримати інтригу і сьогодні оприлюднила ніжне фото крихітки. У кадрі вперше добре видно її обличчя.

Молода мама показала знімок, на якому дівчинка позувала в колясці. Мер’єм Узерлі уточнила, що автор зйомки – її старша сестра, співачка Джанан Мер’єм Узерлі. Новонароджена мирно спала, поки дорослі милувалися нею.

Виконавиця ролі Хюррем, дружини султана Сулеймана, розсекретила ім’я другої доньки. Її назвали Лілі Коі. “Ласкаво просимо. Чиста любов», – ніжно вказала знаменитість.

Шанувальники подякували кумиру за відвертість. Вони адресували телезірці і її дівчинці багато теплих побажань. «Наша Хюррем знову стала мамою, мільйон привітань!», «Здоров’я маленькій чарівній дівчинці», «Красуня, в маму!», «Копія ваша росте, як і її сестричка», «Яка вона ніжна! Нехай росте розумною і успішною, вам на радість!» – емоційно відгукнулися фоловери.

Читайте також: Анна Мазур поділилася зворушливою історією з дитинства


Не пропустіть