Кейт Вінслет розповіла про булінг після зйомок в “Титаніку”

Фільм Джеймса Кемерона “Титанік”, що вийшов на екрани в 1997 році, став першою великою кінороботою тоді ще молодої актриси Кейт Вінслет. Саме після прем’єри цієї стрічки до британської актриси прийшла світова слава. Однак через багато років 45-річна Вінслет згадує період зйомок в картині зовсім не райдужно.

У недавньому подкасті актора і стендапера Марка Мерона під назвою WTF Кейт розповіла, що робота над “Титаніком” і слава, що раптово звалилася на неї, сильно позначилися на її психологічному стані. Зірка зізналася, що виявилася не готовою до такої пильної уваги преси та постійної публічної критики.

Після виходу на екрани “Титаніка” я перейшла в режим жорсткого самозахисту. Це тривало день за днем ​​цілодобово. Я ніби постійно перебувала під лупою. Мене багато критикували, а британська преса взагалі була до мене нещадною,- згадала Вінслет.

Кейт зізналася, що в той момент відчувала себе настільки загнаною в кут, що була готова навіть відмовитися від світової слави заради власного душевного спокою. Щоб знизити градус уваги до себе, Вінслет навіть не розглядала пропозиції про зйомки в великих проектах, а зосередилася на нішевому кіно.

Чесно зізнатися, я відчувала себе зацькованою. Пам’ятаю, як думала: “Все це просто жахливо. Сподіваюся, колись це все минеться”. Згодом все дійсно стало на свої місця, однак цей досвід змусив мене зрозуміти, що якщо так і виглядають популярність і затребуваність, то я безумовно до них не готова.

У той період я ще вчилася грати і відчувала, що не хочу великих голлівудських проектів. Я не хотіла помилитися і провалитися, мені хотілося надовго затриматися в цій грі. Я опрацьовувала деталі, щоб краще зрозуміти своє ремесло, і зберігала якусь приватність і гідність. Просто намагалася жити своїм життям, – поділилася досвідом Вінслет.

Раніше в своїх інтерв’ю Кейт неодноразово говорила про знущання і насмішки, яким піддавалася через свою вагу ще зі шкільного віку. Невпевненість Вінслет в собі тільки зросла після зйомок в “Титаніку”, коли її зовнішність стали обговорювати на сторінках таблоїдів.

Читайте також: Емма Робертс вперше показала новонародженого сина


Не пропустіть