MELOVIN відверто розповів, як у 13-річному віці усвідомив свою орієнтацію

Популярний український виконавець MELOVIN вирішив знову зачепити тему про свою нетрадиційну орієнтацію. На сторінці в Instagram артист опублікував величезний допис, в якому розповів, коли саме усвідомив свою бісексуальність.

За словами зірки, він ріс в люблячій сім’ї. Багато часу хлопець проводив з батьком. Саме його виконавець завжди вважав справжнім прикладом. Однак, у 13-річному віці MELOVIN почав помічати в собі дивні речі.

Він отримував задоволення від спілкування з однолітками. В оточенні співака перебували і хлопці, і дівчата. Одного разу артист познайомився з хлопцем. Він почав спілкуватись з ним у соцмережі.

Через місяць такого спілкування майбутня зірка зрозумів, що хлопець йому дуже подобається. Саме в 13 років MELOVIN усвідомив свою нетрадиційну орієнтацію.

Артист повідомив, що довгий час не міг зізнатись батькам у своїй бісексуальності. Він не знав, як рідні відреагують на таку новину. За словами MELOVIN, виконавець не розуміє, чому суспільство так категорично ставиться до людей з нетрадиційною орієнтацією.

Зірка українського шоу-бізнесу впевнений, що бісексуали є звичайними людьми, вибір яких потрібно теж поважати.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MÉLOVIN 🩸 (@melovin_official)

Читайте також: В мережі показали, як змінювалась Наталія Могилевська протягом 25-ти років


Не пропустіть