Наталія Могилевська розповіла, як відсвяткувала своє 46-річчя

2 серпня знаменита українська артистка Наталія Могилевська відсвяткувала свій день народження. Зірці виповнилось 46 років. Нещодавно жінка розповіла, як пройшло святкування її дня народження.

Подробицями Наталія Могилевська поділилась в Instagram-stories. За словами зірки українського шоу-бізнесу, святкування 46-річчя пройшло тихо та спокійно.

Наталія Могилевська орендувала корабель, на якому плавала Дніпром. На день народження артистка запросила лише найближчих друзів. Також, за словами знаменитості, на святкуванні 46-річчя повністю було відсутнє спиртне.

Замість алкоголю жінка використала фрукти та ягоди. Вони були, навіть, в попільничці. Таким жестом Наталія Могилевська натякнула, що взагалі не вживає алкогольні напої.

Вона активно веде здоровий спосіб життя, займається спортом та насолоджуються своїм віком. Також артистка подякувала всім за щирі привітання та красиві подарунки.

Могилевській дуже приємно, що її любить така велика кількість фанів. Багато шанувальників повністю підтримали жінку. Вони оцінили відсутність алкоголю на її дні народженні, засипавши приємними словами.

Читайте також: В мережі показали, як змінювалась Наталія Могилевська протягом 25-ти років


Не пропустіть