Дружина Анатолія Анатоліча похизувалась фігурою в білизні через 2 тижні після пологів

Дружина популярного українського шоумена Анатолія Анатоліча продемонструвала розкішне тіло через два тижні після пологів. Не так давно жінка втретє стала мамою. Вона народила коханому сина.

Після народження малюка бізнесвумен доволі швидко відновлює форму свого тіла. Чудовими результатами Юла поділилась в Instagram-stories.

Перед камерою багатодітна мама постала в білизні чорного кольору. За словами жінки, їй вже вдалося повернути вагу, яка була до вагітності. Однак, дружина шоумена планує активно зайнятись спортом й підкачати свої м’язи.

На фото Юла зображена у своїй кімнаті. Вона позує перед дзеркалом й хизується красивою фігурою. Волосся жінка зібрала у високий пучок. Вона мило усміхається, поклавши руку на талію.

Кумири відразу прокоментували світлину щасливої мами. Вони засипали дружину Анатолія Анатоліча компліментами й повідомили, що в Юли розкішне тіло.

За словами багатьох шанувальників, в жінки чудова фігура після пологів. Фани повідомили, що в них таке відчуття, ніби жінка й не народжувала.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо показала, як качає прес у жовтому бікіні


Не пропустіть