Мелірування на русяве волосся: 6 красивих ідей

Іноді достатньо просто додати світлих пасм, щоб волосся виглядало об’ємнішим. Пропонуємо вашій увазі цікаві ідеї мелірування на 2021 рік.

Жінки часто роблять мелірування, щоб додати волоссю об’єму. Саме в цьому головна мета такого фарбування. Плюс світлі пасма забезпечують гарний ефект вигорілого на сонці волосся. А ще це чудовий варіант для тих, хто давно дивиться в бік світлих тонів, але радикально освітлюватися не готовий.

Причому на світлому волоссі таке фарбування виглядає природніше, ніж на темному, тому що різниця між відтінками не така велика. Та й сьогодні існує стільки видів мелірування, що ви вже точно знайдете щось собі до душі. Ось кілька класних варіантів.

Класичне мелірування

Суть в тому, що по всій поверхні голови деякі тонкі пасма висвітлюються від коренів до самих кінчиків. Тонке волосся завдяки цьому візуально отримує об’єм. А густе наче стає легшим.

Омбре

Незважаючи на те, що мелірування та інші техніки часто розділяють, по суті омбре – один з різновидів мелірування. Тільки світлі пасма роблять частіше, але починаючи від середини довжини.

Airtouch

В процесі цього процесу фарбу наносять, трішки відступаючи від корінців і максимально розмиваючи лінію переходу сухим пензлем. Виходить ефект відблисків на волоссі.

Балаяж

Суть балаяжу в тому, що світлий відтінок наносять хаотичними мазками пензля вгору-вниз. Чіткої архітектури немає. Колірний малюнок створюється індивідуально з урахуванням зовнішності і побажань.

Шатуш

Під час цього фарбування майстер наносить світлий відтінок діагональними штрихами пензля, поступово відводячи колір до повністю світлих кінчиків.

Кольорове мелірування

Іноді просто додати світлих відблисків недостатньо. Хочеться ще і з кольором поекспериментувати. Так навіщо собі в цьому відмовляти? Рожеві пасма, наприклад, дуже добре виглядають в поєднанні зі світло-русявим волоссям.

Читайте також: Трендові стрижки для овального обличчя на коротке волосся: 5 варіантів, які вам точно сподобаються


Не пропустіть