Манікюр у наймоднішому кольорі 2024 року: 12 стильних ідей

Головним кольором 2024 року за версією всесвітньо відомого інституту кольору Pantone став персиковий відтінок 13-1023 Peach Fuzz «Персиковий пух», що миттєво вивело цей ніжний оранжево-рожевий колір на новий світовий рівень.

Відповідно до заяви фахівців інституту кольору, 13-1023 Peach Fuzz або «Персиковий пух», допоможе кожному з нас гармонізувати свої відносини зі світом та із самим собою. Щодо психології, то вважається, що персиковий колір символізує цілу низку важливих у житті кожної людини аспектів: невинність, чистота, чуттєвість, жіночність, любов і єдність.

Протягом усієї світової історії персиковий колір різні культури та цивілізації інтерпретували по-своєму: у Стародавньому Китаї він означав удачу у всіх починаннях та довголіття, а в Японії цей колір асоціювали з новим життям та надією на краще. На Заході персиковий колір уособлював шляхетність, розкіш та елегантність.

Нескладно здогадатися, що персиковий колір бере початок від плодів персика, що відрізняються оранжево-рожевим забарвленням, що місцями переходить у коричнево-червоний. Насправді персикових відтінків налічується кілька десятків, починаючи від найсвітліших і закінчуючи практично бордовими.

З чим найчастіше асоціюють персикові тони?

  • з гармонією. Вважається, що персиковий колір допомагає знизити рівень стресу, покращує настрій і дозволяє людям порозумітися;
  • із романтикою. Персикові тони зачаровують і незмінно привертають увагу до себе, а ще його відтінки часто можна побачити в оформленні дитячих спалень та весільних церемоній;
  • з жіночністю. М’якість, ніжність, турбота та чистота – персиковий колір вважається типово жіночим кольором.

Персикові тони незмінно присутні в нашому житті, незалежно від модних тенденцій – ми їх бачимо не тільки при виборі улюблених фруктів та плодів, але й у показах модних колекцій, у дизайні інтер’єрів, у маркетингу та брендингу. Насправді персиковий колір досить універсальний, оскільки він комбінується як із нейтральною колірною гамою (білий, сірий, чорний, темно-коричневий, бежевий), і з яскравими тонами — рожевими, зеленими, жовтими тощо. Найголовніше – підібрати правильний персиковий відтінок та застосовувати його дозовано. У модній індустрії персиковий колір найчастіше зустрічається у весняно-літніх колекціях, бо він ідеально поєднується із засмаглою шкірою.

Що стосується нейл-індустрії, той і в ній ніжні персикові відтінки або манікюр із цими плодами найчастіше можна побачити саме в теплу пору року. Взимку і восени оранжево-рожевий колір вкрай дозований і його можна побачити як поодинокі вкраплення. У будь-якому випадку, вибір дизайну в головному кольорі 2024 безпосередньо залежить від наявної у майстра палітри, його фантазії і вашого смаку.

Читайте також:Головні манікюрні тренди 2024


Не пропустіть