Манікюр на кожен день: модні тенденції

Повсякденний манікюр завжди користується відмінним попитом. Особливо для тих, хто працює в офісі і не може перебувати на роботі з яскравим манікюром. Який же манікюр можна виконати і при цьому залишатися завжди на висоті? У виборі допоможе наша добірка.

Відмінним варіантом для повсякденного манікюру стане нюдовий і бежевий відтінки. Вони чудово поєднуються з будь-яким образом, а також будуть доречними на будь-якому заході. Довжина нігтів тут не грає особливої ​​ролі. Кожна жінка сама підбирає собі необхідну довжину, залежно від смаків та вподобань.

Для вечірнього заходу можна додати трохи яскравого декору у вигляді страз і блискіток. Відмінно підійде виразний художній розпис. Він дозволить одночасно виділитися, але при цьому сам манікюр буде виглядати стримано.

Добре зарекомендувала себе втирка. Вона замінить будь-який елемент декору. При цьому не буде виглядати на нігтях зухвало. Сьогодні перловий варіант користується особливим попитом. Не варто забувати про звичайну техніку з павутинкою. Витончений дизайн ліній дозволяє створити по-справжньому “тендітну” композицію.

Восени можна дозволити собі використання фольги. Класичними варіантами вважається золота і срібна фольга. Вона чудово поєднується з будь-яким образом, а також добре виглядає з будь-яким одягом. Неповторно виглядає техніка “сльоза єдинорога”. Хто пробував один раз, захоче знову виконати такий варіант манікюру.

Читайте також: Свіжі ідеї для манікюру, які будуть в тренді в 2021


Не пропустіть