Свіжі ідеї для манікюру, які будуть в тренді в 2021

На 2021 рік нам пропонують велику кількість цікавих і гарних ідей манікюру. Модний і стильний манікюр дозволить створити гармонійний і завершений образ для будь-якої жінки. Які ж техніки і ідеї нам пропонують у 2021 році?

В першу чергу лідируюче місце залишається за технікою градієнт. Така ідея манікюру завжди користується особливою популярністю. Адже за допомогою градієнта можна створити неповторний образ, при цьому можна обійтися без додаткового декору. Різні відтінки і переходи просто заворожують.

Ще один тренд 2021 – це хижий принт. Тут варто застосувати мінімалізм та розмістити декор тільки на парі нігтиків. Красиво виглядає манікюр в матовому виконанні із застосуванням ніжних світлих відтінків. Можна використовувати наклейки або ж виконати за допомогою художнього розпису. У будь-якому випадку такий манікюр буде виділятися.

Техніка “бите скло” переходить з сезону в сезон. Досить цікавий варіант виконання, тому що повторити такий манікюр буде дуже складно. Базовий колір можна вибрати будь-який. Ніжно і жіночно виглядає на пастельних відтінках. Також прекрасно поєднується з чорним кольором.

Можна виконати манікюр в стилі мінімалізму у вигляді смужок і ліній. Лінії виконати із золотої або срібної фольги. Красиво і просто виглядає на нейтральному тлі. Застосувати можна більш насичені відтінки. Такий манікюр в нюдових відтінках можна вважати універсальним. Він прекрасно буде гармоніювати з будь-яким образом.

«Павутинка» завоювала лідируючі позиції. Цікава новинка, яка прекрасно поєднується з багатьма образами. Тонкі лінії надають образу жіночності та витонченості. З «павутинки» можна створити ніжні візерунки на будь-якому фоні. На додаток варто додати блискітки або кілька страз.

Прекрасно виглядають різнокольорові розводи, особливо на нейтральному тлі. Іноді вони дуже схожі на природні текстури. Можна додати всього на один-два нігтя. В 2021 нас чекає ще багато цікавих і відмінних ідей для манікюру.

Читайте також: Трендові ідеї нюдового манікюру на листопад 2020


Не пропустіть